Päevane vöönd

Olukorrast Riigis

Ahto Lobjakas
Andrus Karnau
P 12.00-13.00

Hommik!

Dannar Leitmaa
Karl-Andreas Kalmet
E-N 6.30-10.00

Draiv

Kristo Rajasaare
Maarja Merivoo-Parro
E-N 16.00-18.00

Koit Raudsepp

E-R 18.00-20.00
L 15.00-18.00

Elu Edetabelid

Kristo Rajasaare
L 13-14

Madis Aesma

L 14.00-15.00

KalendeR2

Maris Kõrvits
Margus Kamlat
R 15.00-18.00

Kuuldemäng

P 07.00-08.00

Erik Morna

E-R 10-12

Agenda

Eeva Esse
E-N 13.00-15.00

Muusikanõukogu

Raul Saaremets, Siim Nestor, Valner Valme
R 14.00-15.00

Hallo, Kosmos!

Ingrid Peek
N 20.00-22.00
P 14.00-16.00

R2 Keikka

L 18.00-19.00

Meloturniir

Madis Aesma
Anders Melts
Siim Kera
L 12.00-13.00

Puust ja punaseks

Arko Olesk
Madis Aesma
R 13.00-14.00

Äppteek

Indrek Vainu
T 9.30

Laupäeva hommik

Onu Veiko ja tädi Horror
L 10-12

Reispass

Ivo Tšetõrkin
P 16

Bella pühapäevakool

Igor Maasik
P 10.00

Kinovärgiga mandariin

Andrei Liimets, Emilie Toomela,
Maarja Hindoalla, Ralf Sauter
P 17.00

Reede hommik

R 7-10
Jakob Rosin
Gert Zavatski

Õhtune vöönd

Rahva Oma Kaitse

Mart Juur
Andrus Kivirähk

T 20.00

Progressioon

Solid Steel
E 20.00

Bashment FM

Ringo Ringvee, Dice Rudy ja Tarrvi Laamann
P 20.00-21-00

Eesti Pops

Erkki Tero ja Janek Murd
T 21

Etnokonservid

Ringo Ringvee
Toomas Erikson
Martin "Daysleeper" Oja
P 19.00-20.00

Haigla saade

Ats Luik,
Jan Tomson,
Kristopher Luigend

E 20-21

Jazzitup

P 21.00-23.00
Alari Orav
Erkin Antov
Jaak Sooäär
San Antonio

Kaabel

Mattias Naan
P 01.00-02.00

Klubi R2

L 22.00-00.00
Rhythm Doctor
Firejose
Paul Oja
Critical
Quest
Jäck

Linnadžungel

Kaarel Kose
E 23.00

Metallion

MOP & Madox,
K22.00-00.00

Nestor ja Morna

Siim Nestor ja Erik Morna

T 22.00

Öögruuv

L 01.00
Zinbad, Dzheimz, Punch, DJ PK

Programm

Critikal
Quest
Paul Oja
R 21.00

Punkpolitsei

Mart Niineste & Sven Liba
K 20.00-01.00

Rocki ministeerium

Bert Järvet
Jon Mikiver
K 21.00

Sinu Saade

Sven Maibaum
P 24.00-E 02.00

Tallinn Express

Meelis Meri ja P. Julm
L 19.00-20.00

Tjuun In

QBA, L.Eazy &To-Sha
R 22.00-00.00

Tramm ja buss

Sound In Noise ja Raul Saaremets
T 23.00-24.00

Urbanism

DJ MK
R 20.00

Vibratsioon

Raul Saaremets
N 22.00-00.00

Öötöö

Kalev Rundu, Kaspar Leivo, Jaan Jaago
L 24.00-P 01.00

Ilus Koht Suudlemiseks

Tom Urb
P 23.00-24.00

Machine Nation

Merimell
L 21.00

Tähetund

Lauri Täht
E 22.00

Horisont

J.Read
P 23.00-24.00

Estonian Funk Embassy

Henrik Ehte
K 20-21

Grindtape

Erko Peterson, Ragnar Arakas
R 24.00

Bohemia TV

Tarrvi Laamann
E-N 24.00

Majamasin

MHKL, Paap ja Raigo
T 23.00