Tallinn on nüüd mõneks ajaks Setumaa pealinn, sest Värska isandad ansamblist Zetod võtsid kõigepealt enda kätte eelmise laupäeva R2 Leviosuti ning seejärel ka R2 Nädala Plaadi. Meil on aega terve nädal nii et kuulame!

Troopikavöönd. Dice Rudy & Ringo Ringvee



















































