photo

Punkpolitsei

Lauri "Uims" Leis & Sven Liba
K 20.00-21.00

Mis on punk? Kas on punk? Kes on punk? Kus on punk? Miks on punk? Raadio Kahe õhtuses eetri vines tegeleb alates 1. septembrist nende küsimuste lahkamisega iga kuu esimesel kolmapäeval Punkpolitsei.

Punkpolitsei ei põlga ega pelga minna tagasi prügimäele. Saates kõlab punk sõna kõige laiemas tähenduses. "Uurimise alla võetakse kõik asjaosalised!" hoitavad saatejuhid-punkpolitseinikud Lauri "Uims" Leis ja Sven Liba. "Kindlasti kõlab eetris turvaline pungiklassika möödunud kümnenditest. Kuid pääsu pole ka meie aja punkmuusikal, olgu need käbid kändudest kuitahes kaugel. Samuti võtame vaatluse alla muusika mis on pungi kujunemist ning käekäiku mõjutanud." Läbi muusika tuleb saadetes juttu ka pungist kui elu- ja mõtteviisist. "Punk on popmuusikas nagu maffia Sitsiilias, tema kombitsad ulatuvad kaugemale kui me arvata oskame," hoiatavad saatejuhid.

Eraldi uurimise alla võetakse Eesti punk. Mis toimub Eesti pungielus nüüd ja praegu? Millised on tänapäeva Eesti põnevamad punkbändid ja millest nad laulavad? Kus ja millal toimub järgmine punkkontsert ning kes seal esinevad? Milline Brasiilia punkbänd väisab tuleval nädalal oma igikestva Euroopa-turnee raames Eestit?

Kuula viimaseid saateid

Foorum

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Lae juurde ({{take}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar

Playlist

{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}

Playlist on tühi