photo

Rhythm Doctor

L 22.00-24.00

Kord kuus täidab Chris Rhythm Doctor kaheks tunniks raadioeetri muusikaga, mis ei tunne piire ega piiranguid ning soojendab hinge ja virgutab vaimu. Kõlavad nii mahedad jazzirütmid ja pulseeruv house kui vihane funk ja sügav dub. Muusikavalik haarab lõputut digitaalset universumit ja pärle Rhythm Doctori enda külluslikust plaadikollektsioonist. Viimane sisaldab 15 000 vinüülplaati, mis on armastusega kogutud viimase nelja aastakümne jooksul. Tule lainele, hüppa pardale, ühine muusikalise rännakuga, vahepeatusi saab olema terve müriaad, eri punktides ajas ja ruumis.

For two hours once on each month Chris Rhythm Doctor will be bringing you a no holds barred mix of music to uplift your spirits & warm your soul - from mellow jazzy rhythms to pulsating house, from firing funk to deep dub.
Chris is selecting music from the infinite world of digital possibilities and pulling out gems from a treasure trove of more than 15,000 vinyl records lovingly collected over the last four decades. Tune in & get on board a musical journey stopping off at myriad stations in time & space!

Kuula eelmisi saateid

Playlist

{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}

Playlist on tühi