Eesti Pops - festival Telliskivis juba 9. juulil - kuula lisa teisipäevasest raadiosaatest!

Laupäeval, 9. juulil tuuakse keset südasuvist Tallinna, Telliskivi Loomelinnakusse üheks säravaks ööpäevaks kokku kaleidoskoopiline valik eestimaist tipp-popsi.

Päevane välipidu jätkub õhtutundidel intensiivse sisetralliga, mille käigus on võimalik end lõplikult pöördesse kruttida.

Festivali peakorraldajad ja õhtujuhid, koosseisust 3Pead tuntud Janek Murd ja Erkki Tero garanteerivad, et Eesti Popsi helipilved ja rütmituksed löövad valla kõikide osalejate mõnukeskused ja maitsemeeled.

Trallivalikus on muuhulgas 3Pead, Imandra Lake, Chalice, Ewert and the Two Dragons, Animal Drama ja Bert On Beats. Festivali leeki hoiab üleval igateisipäevane Eesti Popsi meeleoluprogramm Raadio 2s ja maiuspalana on valmimas ka eksklusiivne mix-plaat täiusliku ülevaatega esinejatest. Kanaliseeri end kohale!

Palju lisainfot Eesti Popsi festivali kohta saad SIIT.

PS: ennekuulmatut ja enneolematut Eesti muusikat saad kuulata veel enne festivali algust - teisipäeval kell 20 siitsamast Raadio 2-st. Kuula järele eelmist saadet, kus seda kraami esitleti nii et palju oli!

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}