Raadio 2 "Nädala nägu" on seekord Kristo Rajasaare

Raadio 2-s töötab terve plejaad uskumatult omapäraseid, andekaid ja huvitavaid inimesi. Kas Sina tead, kes nad kõik on? Veelgi enam - oled Sa ka näinud nende raadiomesilaste nägusid?   

  1. Millal Sind eetris kuuleb?

 Igal laupäeval kell 13.

  1. Millist saadet (saateid) R2-s teed?

"Elu Edetabelid“. See on saade, kus mu külaliseks olevad tuntud kultuuripersoonid avavad oma koduste fonoteekide uksed ja mängivad lugusid, mis neile elus rõõmu on pakkunud. Tänaseks on külas olnud Peeter Volkonski, Mart Juur, Alar Aigro, Onu Bella, Ilmar Raag, Toivo Raidmets, Villu Tamme ja Juss Piho. Kord kuus on eetris külalisevaba teemasaade.

  1. Mis on raadios Sinu ametinimetus (kõik töötajad pole teadagi ainult saatejuhid ja DJ-d)?

Lepingu järgi olen vist "autor“.         

  1. Kaua oled R2-s töötanud?

"Elu Edetabelite“ esimene saade oli eetris 7. septembril. Novembrist olen tegev ka R2 toimetuses.

  1. Kuidas jõudsid R2?

Alustuseks muidugi Unistuste Bändi trummarina aastal 2011. Saatejuhina alustasin mõned aastad tagasi, kui asendasin suvel "Jazzitup“ ja "Retro“ saatejuhte. Sel kevadel rääkisin Genkale uue saate ideest. Tegin proovisaate, mis toimetusele meeldis, ja sügisest olingi eetris. Raadio 2 ja minu vahelisel suhtel on ka pikem ajalugu. Seda läbi Rabarocki ja Tallinn Music Weeki, kus R2 on olnud meie partnerraadio.

  1. Kirjelda oma esimest naljakat ja meeldejäävat juhtumit/sündmust raadios.

Esimese saate külaline oli Volkonski, teises Mart Juur. Juurikas oli just killu jalga astnud ja saabus stuudiosse kepi toel, tõdedes, et ilmselt on tegemist minu saate needusega, kus pääsevad eetrisse ainult vanad kepimehed. Kolmanda saate külalisele Alar Aigrole meeldis rõhutada, et tema perekonnanimi on tagurpidi lugedes orgia.

  1. Mida mäletad esimesest tööpäevast?

Mäletan kõike.

  1. Milliseid saateid ise R2-s kuulad ja milliseid julgelt ka sõbrale soovitaksid?

Raadio 2 mängib mul nii autos kui kontoris, nii öösel kui päeval. Nii et olen sisuliselt kogu programmi kuulaja. Viimased paar kuud olen sõpradele soovitanud "Elu Edetabeleid“.

  1. Räägi enda muusikaeelistustest- mida kuulad?

Ma ei taha üht teisele eelistada. See on ka mu saate point - laiendada kuulajate kõrvaringi, pakkuda uusi muusikalisi avastusi. Kvantitatiivses plaanis valitseb mu kodus plaadikogu kurioosumina James Last. Tema vinüüle on õnnestunud kokku tassida üle saja ühiku.

  1.  Millega tegeled lisaks raadiotööle? Mida teed raadioväliselt?

Hetkel võtavad raadiovälise aja peamiselt Tallinn Music Week ja muusikariistad.ee, tulevikus loodetavasti ka praegu puhkusel olevad Kosmikud. Aeg-ajalt käin ka pidudel plaate keerutamas. Hiljuti tegin selles vallas kõvasti karjääri, kui mind Ennu Ratta resident-diskoriks arvati.
 
 
Järgmisel teisipäeval tutvustab end juba uus töötaja!


 Vaata veel...
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}