Laupäevast eetris Kristo Rajasaare uus saade "Elu edetabelid"

Laupäeval, 7. septembril kell 13 alustab Kristo Rajasaare Raadio 2's uue saatega "Elu edetabelid", milles tuntud melomaanid avavad oma koduste fonoteekide uksed.

"Võõras plaadiriiul on maagiline kui aialabürint, lõputu avastamisrõõm. Ma pole oma elus veel kohanud muusikakollektsionääri, kes oma lemmikuid ja vaimustust teistega jagada ei tahaks. See väike tunniajane võimalus ongi "Elu edetabelite" saatekülalistel - mängida meile muusikat, mis elu erinevatel etappidel on nende südant liigutanud, kõrva silitanud või hinge paitanud," ütleb Rajasaare.

Kord kuus tulevad eetrisse aga teemasaated, milles sündivate subjektiivsete elu edetabelite kujunemises saavad oma panuse anda ka raadiokuulajad. Milline on olnud sinu elu biit, riff või meloodia? Millise loo ajal tõmmatakse ette kardinad ja langevad riided, milline muusika on parim üksi tantsimiseks, jalgrattasõiduks, kaasalaulmiseks, naabrite väljasöömiseks või vilistlaste peo tantsupõrandal liibumiseks - elu edetabelite teemadering on lõputu.

Avasaate külaliseks on Peeter Volkonski, kes on kaasa võtnud esmapilgul seosetu rea artiste alates keldi vilerokkaritest Iona, inglise tantsuelektroonikutest The Grid ja lõpetades ameerika new wave'i ikooniga Blondie ning briti punklegendiga The Stranglers. Kuid Volki tundvate inimeste jaoks on tema selektsioon vägagi loogiline ja keerleb ühe tema tema elu muusikalise armastuse ümber.

"Elu edetabelite" R2 foorum: http://r2.err.ee/saated?saade=397&d=2013-09-07

"Elu edetabelid" Facebookis: www.facebook.com/eluedetabelid

"Elu edetabelid" on R2 eetris laupäeviti kell 13-14.
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}