Täna õhtul stardib R2 eetris uus "Haigla saade"

Raadio 2 esmaspäeva õhtutesse hakkab vürtsi lisama uus "Haigla saade", kus mängivad tuntud Haigla Rulapargi DJ-d Ats Luik, Jan Tomson ja Kristopher Luigend. "Haigla saade" hakkab esmaspäeva õhtuti vahelduma saatega "Kaabel".

Ats, Jan, Kristopher ja ülejäänud Haigla gäng klopsisid mitu aastat tagasi Telliskivi loomelinnakusse püsti rulapargi. Rongis, poolel teel Tartusse, otsustati, et pargi nimeks saab Haigla – hea rulatades viiruseid, talvemasendust ja muid haiguseid ravida.

See kõik toimus parajalt ammu, Telliskivis polnud siis veel ühtegi moodsat joogi- ega söögikohta, vaid remonditöökojad, keevitajad, tükk tühja maad ja Haigla rulapark.

Rulapargis kogunenud energia ja emotsiooniga alustasid nad ka Haigla Peoga, mis on tänaseks üks pealinna populaarsemaid klubiõhtuid, kus esinevad haiglakate lemmikud nii Eestist kui ka välismaalt. Kui te ei ole käinud Haigla Peol, siis olete kindlasti Haigla DJ-sid näinud ja kuulnud mõnel Mutant Discol, kus nad sagedased külalis-DJ-d on.

"Haigla saade“ on seega trio Haigla tegemiste loogiline jätk. Igal teisel esmaspäeval kell 20 astuvad Ats, Jan & Kristopher stuudiosse ja lasevad eetrisse neile meelepärast muusikat, nohisevad mikrofoni, levitavad baktereid, vilistavad kiirabisireeni ning panevad peale plaate, mida nad pidudel mängida ei julge.

Tutvu saatega siin!Vaata veel...
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}