Hallo, Kosmos! 226: Lemmikpalad 5. sünnipäevaks

Audiokosmoselaeva piloodi isiklikud lemmikud

Sel pühapäeval, 14. juunil kell 14 kõlavad saates "Hallo, Kosmos!" mõned mõttekillud saatejuhi lemmikutelt: VOLKE, ICKE, LAIGNA, TOLLE, JÜSSI, SEPP.

13. juunil 2010 kell 14 startis Raadio 2 eetrist esimesele audiokosmoserännakule tähelaev nimega "Hallo, Kosmos!". Piloot Ingrid Peek on tänaseks viis aastat kuulajaid pühapäeviti kostitanud kahetunnise põneva seiklusega sise- ja väliskosmose avarustesse.

Viiendale sünnipäevale pühendatud saates kõlavad saate autori mõned lemmikpalad.

IGOR VOLKE oli saatesarja avakülaline. Armastatud ufoloog uurib anomaaliaid nii taevalaotuses, teadvuses kui ka inimühiskonnas. Seekordses saatelõigus arutleb ta new age'i ja singulaarsuse teemal. Kuula SIIT.

DAVID ICKE on vandenõumaailma superstaar, kes on juba veerand sajandit kahelnud kõiges selles, mida peavoolumeediast kuulda on ning pakub välja ulmelisena kõlavaid alternatiive meie reaalsuse mõtestamiseks. Kuula SIIT ja SIIT.

EINAR LAIGNA on kolonelleitnant, teoloog, ajaloofilosoof ja mõõgameister. Katoliku kiriku idariituse preester on õppinud Vatikanis, juhtinud Kaitsejõudude peastaabi ohvitseridekogu ning mõtisklenud igavikuliste küsimuste üle. Kuula SIIT.

ECKHART TOLLE on mõjukas spirituaalne õpetaja, hinnatud autor, vaimse maailma superstaar, kelle sõnum on lihtne ja selge: elu toimub ainult praegu, justnimelt selles hetkes. Ta on inimene, kes on jõudnud sügavate eksistentsiaalsete taipamisteni. Kuula SIIT.

FRED JÜSSI on armastatud loodusemees, keda on peetud ka eestlaste südametunnistuseks ja meie kodumaa kõige targemaks meheks. Tänu temale on mitu generatsiooni saanud inspiratsiooni väärtustamaksloodust ning vaikust kui loodusvara ja hindama viljakat mittemidagitegemist. Kuula SIIT.

SILVER SEPP on fantastiliselt andekas pärimusmuusik ja fantaasiapillimeister, kes laulis saatesarja "Hallo, Kosmos!" 3. sünnipäevapeol ja toonane lõpulaul, mis kujunes spetsiaalselt sünnipäevalapsele, kõlab ka seekordse saate muusikalise lõppakordina.

Raadio 2 saatesarja "Hallo, Kosmos!" 5. sünnipäeval 13. juunil kinos Sõprus salvestatud väekate naiste visioone kuuleb juunikuu pühapäevadel kell 14-16

Liitu Kosmonautide Klubiga facebookis
"Hallo, Kosmos!" küberpesa portaalis Alkeemia
Kõikide saadete Arhiiv R2 kodulehel
Kosmilised säutsud Twitteris
Jälgi saadet Instagramis
hallokosmos.ee

 

Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöörid Sirje Raud, Monika Tamm, Margus Müür, Rauno Viltrop, Kaspar Karner

 

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar

Kuula veel

Viimati lisatud