Hallo, Kosmos! 268: Hallo, Kosmos! Palju õnne – saatekülaliste õnne valemid

Mida peaks inimene teadma ja tegema, et olla õnnelik?

Sel neljapäeval, 9. juunil kell 20 ja kordusena pühapäeval, 12. juunil kell 14 kõlavad saates "Hallo, Kosmos!" erinevate SAATEKÜLALISTE isiklikud õnne valemid.

Oma õnneõpetust jagavad: Paide Anna, Ave & Rein Weber, Ilmar Soomere, Irje Karjus, Urmas Sisask, Vilen Künnapu, Harri Kingo, Aleksandr Dreljov, Toomas Paul, Fred Jüssi, Mart Noorma, Arne Lauri, Karoli Hindriks & Allan Martinson, Jüri Ennet, Ville Jehe, Elo Liiv, Ketlin Kaljas, David Icke, Rupert Encinas, Roy Strider, Erki Kaikkonen, Eckhart Tolle, Raido Rüütel, Eben Aleksander, Drukmo Gyal, Silva & Kaido Soobik, Lea Dali Lion, Madis Masing, Olard Dixon & Shonchalai Hovenmei, Oleg Pissarenko, Ingvar Villido, Juhan Aare & Madis Võõras & Igor Volke.

Viimase kuue aasta jooksul on saates "Hallo, Kosmos!" vastanud küsimusele "Mida peaks inimene teadma või tegema, et olla õnnelik? Mis on õnne valem?" loodusesõbrad ja -hoidjad, vaimulikud, sotsiaal-, humanitaar- ja reaalteadlased, pärimusekandjad, ufoloogid, terapeudid, tervisetargad, maagid, arstid, nõiad, muusikud, sensitiivid, enesearendajad, mentorid, parahuvilised, nõustajad, šamaanid, joogid, kirjanikud, ettevõtjad, astroloogid, kunstnikud, taimetargad, esoteerikud, vabamüürlased, ajakirjanikud, metafüüsikud, psühhonaudid, õpetajad, ravitsejad, tantristid, aktivistid, akadeemikud, professorid, maailmarändurid, filosoofid, vabamõtlejad, kosmosefännid.


Kõikide vastused on koondunud saatesarja esimesse raamatusse "Hallo, Kosmos! Palju õnne" mille esitlus toimub saate kuuendal sünnipäevapeol esmaspäeval, 13. juunil kell 18-22 Apollo kinos Solarises.


Sünnipäevasündmuse ajakava:

18.00 - avab sünnipäeva oma imelise hingestatud muusikaga MICK PEDAJA
- seejärel raamatu esitlus ja kõned, tort ja muu toredus :)

19.30-21 - saate avalik salvestus - õnnelikkuse teemat harutavad Ekspressi "Õnne valemi" kolumnist ja psühholoog TIINA JÕGEDA, õnneliku elu tagamaade uurija ja koolitaja ALAR OJASTU ja õnnelik näitleja JAN UUSPÕLD.

21-21.40 - sünnipäevapeo lõppakordiks on imeline, müstiline, lummav ja võrratu MAARJA NUUT, kes rõõmustab külalisi täispika kontserdiga!

* * * 

Raamat "Hallo, Kosmos! Palju õnne" – kõik, mida õnneks vaja

Äsja ilmus kirjastuselt Pilgrim inspiratsiooniraamat “Hallo, Kosmos! Palju õnne”, mille koostaja Ingrid Peek on kokku kogunud saatekülaliste õnne valemid Raadio 2 menusaatest “Hallo, Kosmos!”.

Ingrid Peek: “Mida peaks inimene teadma või tegema, et olla õnnelik? Mis on õnne valem? Seda olen viimase kuue aasta jooksul küsinud enam kui kahesaja inimese käest – loodusesõbrad ja -hoidjad, vaimulikud, sotsiaal-, humanitaar- ja reaalteadlased, pärimusekandjad, ufoloogid, terapeudid, tervisetargad, maagid, arstid, nõiad, muusikud, sensitiivid, enesearendajad, mentorid, parahuvilised, nõustajad, šamaanid, joogid, kirjanikud, ettevõtjad, astroloogid, kunstnikud, taimetargad, esoteerikud, vabamüürlased, ajakirjanikud, metafüüsikud, psühhonaudid, õpetajad, ravitsejad, tantristid, aktivistid, akadeemikud, professorid, maailmarändurid, filosoofid, vabamõtlejad, kosmosefännid – kõik on selle peale kasvõi korra mõelnud ning jagavad nüüd oma mõtteid ka teiste
õnneotsijatega. 

Selle raamatu koostamine oli minu jaoks vaimustav protsess, ühtpidi justkui õnnelikkuseõppe intensiivkursus. Kui nende isikupäraste inimeste mõttekäigud ja tõdemused tuumale taandada, võiks välja raalida õnne valemi, mille komponendid oleks teadlik otsus olla õnnelik, kohalolu ja teadlikkus, tõeliselt meeldivate asjade tegemine, teiste aitamine, loodusega ühenduses olemine, (meele)rahu, tänulikkus ja armastus.” 

Raadio 2 saade “Hallo, Kosmos!” on iganädalane sise- ja väliskosmilistes avarustes, ilmavaadete perifeerias ja avangardis seiklev audiorännak. Eetris neljapäeviti kell 20 ja kordusena pühapäeval kell 14.

Vaata raamatu kohta lisa kirjastuse Pilgrim kodulehelt: http://pilgrimbooks.ee

Jaga "Hallo, Kosmos!" sünnipäevapeo sündmuse infot ka oma facebookisõpradega.

 

Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöörid Monika Tamm ja Margus Müür

 

 

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar

Kuula veel

Viimati lisatud