Saatesarja lõigud

Hallo, Kosmos! 313: Igor Volke ufopäevikud (2)

Hallo, Kosmos! 7. sünnipäeva avalik salvestus

Sel neljapäeval, 22. juunil kell 20 ja kordusena pühapäeval, 25. juunil kell 14 kõlab saates "Hallo, Kosmos!" seitsmenda sünnipäeva avalik salvestus, kus külaliseks on ufoloog IGOR VOLKE.


13.-15. juunil tähistas Raadio 2 saade "Hallo, Kosmos!" tänavust sünnipäeva kosmosefestivaliga "Elu universumis". Saatesarja 7. sünnipäeva avalik salvestus toimus 13. juunil 2017 Von Krahlis, kus lisaks Igor Volkele esinesid ka astromuusik Urmas Sisask ja mustkunstnik Charlekas.

IGOR VOLKE on legendaarne ufoloog, kes on anomaalseid ja paranormaalseid nähtusi uurinud juba üle nelja dekaadi, omab koostöösidemed maailma paljude ufosid ja anomaaliaid uurivate  organisatsioonide ja isikutega. Lõpetanud Tallinna 21. keskkooli 1968 ja Tallinna Polütehnilise Instituudi 1972. aastal. Töötas Tallinna tuletorje- ja päästeametis 30 aastat.   Ufoprobleemidega on ta tegelenud 1970. aastast fenomenoloogia ja välitööde tasemelkeskkonna anomaaliate registreerimise ja uurimisega on ta tegelenud 1980. aastate algusest – tema eestvedamisel loodi 1986. aastal AKRAK ehk anomaalsete keskkonnanähtuste registreerimise ja analüüsimise komisjon. Igor Volke taaselustas Kosmonautikapäeva tähistamise traditsiooni aastal 2013. Tema sulest on ilmunud raamatud: "UFO-raamat" (1991), "UFO päevikud" (1998) ja "Täiendatud ufopäevikud" (2017) - viimati ilmunud teose võitmiseks osale raamatumängus Kosmonautide Klubi seinal facebookis. Kosmosesaate sünnipäeva avalik salvestus sirviski värvikamaid ufojuhtumeid meilt ja mujalt Igor Volke unikaalsest ufo-antoloogiast "Täiendatud ufopäevikud", kus Eestit esindab mahukas välitööde ja algallika materjal, mida ei leia kuskilt mujalt meie maal.

 

Saates selgub:

Milliseid sõnumeid on edastanud eestimaalastele kosmoseolendid?

Millistest tundmatutest lendavatest objektidest on raporteerinud sõjaväelased?

Mida tähendab käimasolev sabatiaasta?

 

 

Liitu Kosmonautide Klubiga facebookis
"Hallo, Kosmos!" küberpesa portaalis Alkeemia
Kõikide saadete Arhiiv R2 kodulehel ja podcast ja Soundcloud
Kosmilised säutsud Twitteris
Jälgi saadet Instagramis
hallokosmos.ee

  

Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöörid Aili Jõeleht, Ats Treimaa, Priit Karind, Sirje Raud, Margus Müür, Rauno Viltrop

 

 

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar

Kuula veel

Viimati lisatud