"Hallo, Kosmos!" 130: RAADIOEKSKLUSIIV! David Icke - vandenõumaailma U2!

Sel pühapäeval, 19. mail kell 14 on saate "Hallo, Kosmos!" külaliseks Inglise autor ja legendaarne vandenõude uurija DAVID ICKE.

"Hallo, Kosmos!" käis koos alternatiivuudiste portaaliga Telegram Londonis David Icke'l külas, et uurida lähemalt, millised on tema paljudele pöörasena tunduvad vaated maailmale ja elule.

David Vaughan Icke on inglise kirjanik, vandenõuteoreetik ja avalik esineja. Ta on kirjutanud 19 raamatut ja kogunud endale aja jooksul globaalse lugejaskonna. Icke on ise end nimetanud maailma kõige vastuolulisemaks kõnelejaks. Inglismaal Leicesteris sündinud Icke tegi noorena karjääri jalgpallurina, mis aga jäi üsna lühikeseks, sest tal diagnoositi vasaku põlve reumaatiline artiriit. 1971. aastal abiellus Icke oma esimese naise Lindaga, kellega ta sai kolm last. Samal ajal algas ka tema ajakirjaniku karjäär: kõigepealt töötas ta kohalikus Leicesteri lehes, seejärel BBC spordikommentaatorina. 1980-ndate lõpus sisenes ta ka poliitikamaastikule Briti Rohelisse Partei eestkõnelejana.

Alates 1990. aastast algas tema elus suur muutuste aeg. David Icke’i üks esimesi tähtsamaid  kohtumisi oli selgeltnägija ja ravitseja Betty Shine’iga, kes ennustas talle, et mees saab kuulsaks ja paljastab maailma kohta palju suuri saladusi. Teine tähtis punkt Icke’i ärkamisprotsessis oli tema reis Peruusse, kus ta koges jällegi üleloomulikku kogemust, mille käigus sai ühenduse kõrgemate teadvustasanditega. Sellele järgnes tema elus omapärane "türkiisi periood", mil ta kanaldas infot ja ärkas veelgi rohkem kõrgetele teadvustasanditele. Ta lõpetas oma poliitiku karjääri ja pühendus aina rohkem raamatute kirjutamisele. Tähtis verstapost on kindlasti ka tema kuulus intervjuu, mille ta andis Terry Woganile BBC saates "Terry Wogan show" – too revolutsiooniline sõnavõtt šokeeris paljusid inimesi ning Icke muutus otsekohe naerualuseks, kelle üle tänaval lakkamatult irvitati. Siit edasi jätkas Icke kirjaniku ametit, mida peab tänaseni. Ta on  välja andnud arvukalt raamatuid ja korraldab ka avalikke esinemisi, mille publikunumbrid aina kasvavad – mullu oktoobris Wembely Arena’l kuulas tema kümnetunnist esinemist 5000 inimest.

Kirjastus Matrix on eesti keeles ilmutanud David Icke raamatud "Mina olen mina! Ma olen vaba!" (2003), "Ajasilmus" (2004), "Matrixi lapsed" (2005), "Ääretu armastus on ainus tõde: kõik muu on illusioon" (2007).


Kaheosalise sarja esimeses osas selgub:

Kuidas sai jalgpallurist vandenõumaailma superstaar?

Mis on meie reaalsuse olemus ning miks ja kelle poolt see kõik loodud on?

Kes on arhondid ja mis on nende plaan inimkonnaga?

Milline on globaalne vandenõu ja kes seda orkestreerib?

Mis olendeid meie Universumis veel elab?

 

Uuri David Icke kodulehekülge: www.davidicke.com

Loe alternatiivuudiste portaalist Telegram David Icke intervjuude I osa ja II osa

Loe portaalist Alkeemia.ee tema mõttekilde


Kogu Kosmos ühes kohas! http://hallokosmos.ee

Külasta Kosmonautide Klubi Facebookis

Kuula varasemaid saateid R2 arhiivist

"Hallo, Kosmos!" portaalis Alkeemia.ee  


David Icke juttu tõlgib Tiia Falk

Saatejuht Ingrid Peek, toimetaja Eeva-Liisa Vahtra, helirežissöörid Sirje Raud ja Margus Müür

 

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}