"Hallo, Kosmos!" avalik salvestus: Brandon Bays

Esmaspäeval, 24. märtsil kell 18 Tallinnas Hopneri majas
Esmaspäeval, 24. märtsil kell 18 toimub Tallinnas Hopneri majas Raadio 2 saate "Hallo, Kosmos!" avalik salvestus sündmuselt   Alkeemia Akadeemia, kus esineb rahvusvahelise bestselleri "Rännak" autor ja hinnatud enesearengu õpetaja BRANDON BAYS, kes ravis end ise terveks kõhus pesitsenud korvpallisuurusest kasvajast!

Aastal 1992 avastasid arstid Brandon Baysi kõhust hiiglasliku kasvaja. Ta otsustas end ise terveks ravida, puhastades rakumälust oma emotsionaalseid blokeeringuid ja taastades oma keha loomuliku tervenemisvõime

"Kui emotsionaalsete probleemidega ei tegeleta, võivad nad pika aja peale hakata ilmnema füüsiliste blokeeringute või haigustena. Läbi oma haiguse avastasin ma meetodi, kuidas need piirangud vabastada ning lasta avalduda meie tõelisel potentsiaalil," kirjeldab Brandon Bays oma elumuutvat kogemust.

Tänaseks on sajad tuhanded inimesed üle kogu maailma kogenud tema enda vaimsest äratundmisest ja loomulikul teel tervenemise kogemusest välja arenenud Rännakumeetodi tõhusust, mis aitab vabastada inimese tõelisi võimeid. Seda kasutavad tervendamispraktikud haiglates, sõltuvusravi ja vägivallaohvrite keskustes, õpetajad koolides, suurettevõtete juhid, sotsiaaltöötajad vanglates ja lastekodudes, et hakkama saada väga erinevate väljakutsetega, alustades füüsilistest tervisehäiretest, emotsionaalsetest traumadest kuni suhte või karjääriprobleemideni välja. 

Brandon Bays on üks dünaamilisemaid ja uuenduslikumaid õpetajaid isikliku arengu rindel. Olles tänaseks peamiselt Rännakumeetodile pühendunud, on ta kolme dekaadi vältel omandanud mitmeid õpetusi keha-hinge-vaimu tervendamise vallas. Tema tööd on tunnustanud Deepak Chopra, Candace Pert, John Grey, Anthony Robbins ja paljud teised. 

Alkeemia Akadeemia raames toimub ka Brandon Baysi raamatute autogrammisessioon.

Loe lisa sündmuse kohta ja jaga sõpradega facebookis

* * *

Alkeemia Akadeemia on eluülikooli täiendõpet pakkuv sündmustesari. Vestlusringides osalevad kõnelejad ja nende poolt käsitletavad teemad pakuvad elukogemust ja läbitunnetatud teadmisi.

Kuula varasemaid vestlusringe:

Alkeemia Akadeemia I – Sõltuvustest vabanemine – Aigi Vahing, Ain Mäeots, Tommyboy

Alkeemia Akadeemia II – Maailmalõpu eelõhtul – 2012 fenomen – Igor Volke, Einar Laigna, Mai-Agate Väljataga, Andres Juur

Alkeemia Akadeemia III – Õnnelike suhete saladus – Tiina Tiitus, Martin Kruusvall

Alkeemia Akadeemia IV – Tervis: Kevadväsimusest välja! - Mercedes Merimaa, Kristjan Puusild, Aleksandr Dreljov

Alkeemia Akadeemia V – Nõiakunst tänapäeval – Thule Lee

Alkeemia Akadeemia VI - Toit & tervis - Adik Levin, Natalia Trofimova, Sille Poola

Alkeemia Akadeemia VII - Hingede rändamisest & teispoolsuse võimalikkusest - Marina Paula Eberth, Jüri Raudsepp, Eben Alexander (USA)


Alkeemia Akadeemia: http://alkeemia.ee/akadeemiaMuusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}