"Hallo, Kosmos!" 99: Lorna Byrne – inglite suursaadik Iirimaalt

Sel pühapäeval, 30. septembril kell 14 on saate "Hallo, Kosmos!" külaliseks inglite suursaadik Iirimaalt LORNA BYRNE.

Rahvusvaheliselt tuntud Iiri autor Lorna Byrne on ingleid näinud ja nendega suhelnud lapsepõlvest saadik. Ta näeb ingleid füüsiliste olenditena, nagu meie näeme üksteist, tihti on neil tiivad ning kõndimise asemel hõljuvad nad maapinna kohal nii, et nende jalad maad ei puutu. Vahel ilmuvad inglid ereda valgusena, kuid vajaduse korral võivad need valguskogud muuta kuju ja ilmuda inimesena. Raske lapsepõlvega Lorna peab ingleid oma õpetajateks, kes palusid tal olla tähelepanelik ning jälgida enda ümber toimuvaid sündmusi, et õppida nähtut rohkem tunnetama ning mõistma elu ja inimesi sügavamal tasandil.

Enamuse elust raske sõnapimeduse (düsleksia) all kannatanud Lorna ei olnud isegi raamatuid lugenud ning seetõttu tuli inglite sõnum, et ta kirjutab olulise raamatu, talle suure üllatusena. Kahe aasta jooksul lindistas ta oma mõtted diktofonile ning Jean Callahan vormis need kirjasõnasse. Nii sündis 2008. aastal autobiograafia “Inglid minu juustes” (“Angels in My Hair”), mis tõusis kiiresti raamatumüügitabelite tippu ja valiti Iirimaal aimekirjanduse aasta raamatuks. Praeguseks on raamat tõlgitud 26 keelde ning avaldatud 50 riigis ning saanud suurt tähelepanu ka Euroopa meedias. Tänavu ilmus eesti keeles ka tema teine raamat “Lootuse sõnum inglitelt”.

Siira ja vahetu Lorna Byrne’i sõnum on täis lootust: “Me ei ole kunagi üksi. Meil kõigil on oma kaitseingel, hoolimata meie religioonist või usust.”


Saates selgub:

Millised on meie isiklikud kaitseinglid?

Millega tegelevad töötud inglid, peaingel Miikael ja Lootuse Ingel?

Kes on langenud inglid ja mis on nende tegevuse eesmärk?

Miks on palve nii väekas?

Mis juhtub peale surma?

 

Vaata ka Lorna Byrne’i kodulehte: www.lornabyrne.com

 

Nüüd kogu Kosmos ühes kohas! Avanes http://hallokosmos.ee

 

Külasta Kosmonautide Klubi Facebookis

Kuula varasemaid saateid R2 arhiivist

"Hallo, Kosmos!" enesearengu portaalis Alkeemia.ee

 

Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöör Monika Tamm

 

 

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}