"Hallo, Kosmos!" 153: Erki Kaikkonen muinasjuttudest ja reaalsusest ning sotsiaalsest disainist

Sel pühapäeval, 17. novembril kell 14 on saate "Hallo, Kosmos!"  külaliseks elukutseline elu-uurija ja muinajutuvestja ERKI KAIKKONEN.

Eluaegne õppur Erki Kaikkonen tudeerib Tallinna Ülikoolis ühiskonnateadusi ja on kaks aastat tegelenud erinevate haridusuuringutega. Ta on täiendanud end Tartu Ülikoolis ja Viljandi Kunstiakadeemias, talle pakuvad huvi pedagoogika, antropoloogia, semiootika, kommunikatsioon. Ta õppis ka Taani kuninglikus mereväe allohvitseride koolis ning Rootsis intuitiivpedagoogikat ja mentorikoolitust. Koos mõttekaaslastega on ta vägivallatu suhtlemise maaletooja ja edendaja. Ta on ka armastatud muinajutuvestja, keda huvitab mäng kui sotsiaalne fenomen.

Erki Kaikkonen on end täiendanud väga mitmetes teemavaldkondades, näiteks sisemine ökoloogia, permakultuur, tuutorikoolitus, transpersonaalne hüpnoteraapia ja palju muud. Ta on osalenud Eesti ETNO laagrite ja Kandlekoja Pärimusmuusikalaagri korralduses, Eesti Ökokogukondade Ühenduse töös, Eesti Õpilasesinduste Liidus avaliku poliitika nõunikuna, töötanud noorte huvijuhina, nõustaja ja koolitajana, toonud maale TING-laagrite kultuuri. Kaikkonen lööb aktiivselt kaasa ühiskondlikus tegevuses, osaledes GAIA haridusprogrammis ning olles Eesti Noorteühenduste Liidu nõukogu liige ja arendades ühiskonna väärtusarendusprogrammi.


Saates selgub:

Mis on sotsiaalne disain?

Mida õpetab intuitiivpedagoogika?

Kuidas toimivad alkeemiline ja akadeemiline reaalsuseloome?

Mis on sõjapropaganda peamine võti?

Kuidas lülituda konkurentsilt koostööle?


Loe Erki Kaikkoneni kolumneid portaalist Telegram.ee


Kogu Kosmos ühes kohas! http://hallokosmos.ee

Külasta Kosmonautide Klubi Facebookis

Kuula varasemaid saateid R2 arhiivist

"Hallo, Kosmos!" portaalis Alkeemia.ee  


Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöörid Monika Tamm ja Margus Müür


Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}