"Hallo, Kosmos!" 162: Arvo Soometsa ReaalsusLoome

Sel pühapäeval, 2. veebruaril kell 14 on saate "Hallo, Kosmos!"  külaliseks ReaalsusLoome õpetaja ja vabakutseline ettevõtja ARVO SOOMETS.

Abja-Paluojalt pärit Arvo Soomets õppis EPA veterinaaria teaduskonnas, käis vahepeal kaks aastat Nõukogude armees ning lõpetas veterinaariaõpingud 1992. aastal Eesti Põllumajandusülikoolis. Peale seda töötas ta mitu aastat teadusasutuse Eesti Agrobiokeskus vaktsiinilaboris, biotehnoloogia magistrantuuris. Aastal 1996 suundus ta edasi ligi dekaadiks tööle erinevatesse ravimeid importivatesse ja turustavatesse ettevõttetesse, kus pidas ametikohti müügiesindajast kuni arendusdirektorini. 2006-2007 oli Arvo Soomets Eesti suurimas kalakasvatuses osanik ja tegevjuht ning peale seda tegutseb vabakutselise ettevõtjana. Ta on abielus ning kahe tütre ja ühe poja isa.

Maailma müstilisem pool on Arvo Soometsa paelunud juba lapsepõlvest peale: tema lemmikraamatuks oli "Eesti rahva ennemuistsed jutud"  ning juba keskkoolis meisterdas ta endale esimese pendli. 1988. aastal Vigala Sassiga kohtudes toimus tema esimene kokkupuude šamaandindusega; seejärel viis elutee teda kokku ravitseja Viktor Tõnissooga, kust sai alguse huvi tervendamise vastu. Peale aktiivse ettevõtjakarjääri lõpetamist 2007. aastal pühendus ta reaalsuse olemuse uurimisele: kaevus kvantfüüsikasse ja bioloogia, geneetika, füüsika, keemia, ajaloo, geomeetria piirialadesse, õppis reikit, Silva meetodit, Psych-K'd, Maagilist Matrixit, Matrix Energetic'u ja Kathara tervendamismeetodeid, lisaks Vabaduse Õpetustel (Freedom Teaching) baseeruvat maailmavaadet ning struktuuriõpetust. Aastal 2012 pani ta kokku oma enda teadmiste baasil loodud õpetuste kogumi ReaalsusLoome. Arvo Soometsa põhitegevus tänasel päeval on tervendavate konsultatsioonide läbiviimine.

 

Saates selgub:

Mis on ReaalsusLoome?

Mida tähendab de-evolutsioneeritud inimene?

Kuidas mitte sattuda polariseerimise lõksu?

Mis on elulille sümboli ja kuldlõike olemus?

Kuidas end ise tervendada?

 

Vaata ka Arvo Soometsa kodulehte: www.reaalsusloome.com

 

Kogu Kosmos ühes kohas! http://hallokosmos.ee

Külasta Kosmonautide Klubi Facebookis

Kuula varasemaid saateid R2 arhiivist

"Hallo, Kosmos!" portaalis Alkeemia.ee   


Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöörid Monika Tamm, Sirje Raud, Margus Müür

 

 

 

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}