"Hallo, Kosmos!" 148: Jüri Linaga vabamüürlastest ja UFOdest

Se pühapäeval, 13. oktoobril kell 14 on saate "Hallo, Kosmos!"  külaliseks legendaarne vandenõude uurija JÜRI LINA.

Peamiselt vandenõude uurijana tuntud Jüri Lina on ka kirjanik, publitsist, muusikaprodutsent ja filmirežissöör, keda köidavad eksistentsialistlikud küsimused, esoteerilised mõistatused ja vaimsuse kriisi põhjused. Saatekuulajatele on värvikas tegelane tuttav juba varasemast ajast – kuula SIIT 12. septembril 2010 eetris olnud jutuajamist Jüri Linaga.

Kuulajate soovil kohtume taas vanameistriga, kelle elutööks on uurida, kuidas massoonid võimuhoobade juurde pääsesid. Sel teemal on Jüri Linal parasjagu töös raamat "Psühhopaatide meelevald".  Publiku huvi laiemat ulatust tema poolt uuritud teemade vastu kinnitab ka tõik, et Lina bestselleri "Skorpioni märgi all" uus verisoon ilmub rootsi, inglise, läti, poola, soome, ungari, prantsuse, hispaania keeles ja tõenäoliselt jõuab täiendatud teos järgmisel aastal ka eesti lugejateni. Viimase kolme aastaga on ta valmis meisterdanud ka kolm filmi: "Täitmatu Uroboros. Massoonide salakaval taktika" (2010), "Jõuproov. Vabamüürlaste lõksud" (2011) ja "Meloodiate lummuses. Toivo Kurmeti muusikapärand" (2012).

Peale 1975. aastal kehtestatud avaldamiskeeldu ja tõsiseid konflikte KGB-ga lahkus Lina Eestist Soome ning liikus seejärel edasi Rootsi, kus elab tänaseni.
Sellest eluperioodist saab ülevaate tema raamatust "Öised päevad", mis kuni nõukogude korra lagunemiseni kuulus keelatud lugemisvara nimistusse. Jüri Lina arvukate tööde ja tegemiste koha leiab ülevaate tema kodulehelt


Saates selgub:

Kes valitsevad Eestit ja maailma?

Kuidas mõjutab inimest mustvalge-ruuduline põrand?

Millised teised sümbolid on vabamüürlased okupeerinud ja oma salaplaanide kasuks tööle pannud?

Kes on illuminaadid ja mis on nende agenda?

Mida arvata olukorrast Süürias?

 

Jüri Lina kodulehekülg: http://jyrilina.com


Kogu Kosmos ühes kohas! http://hallokosmos.ee

Külasta Kosmonautide Klubi Facebookis

Kuula varasemaid saateid R2 arhiivist

"Hallo, Kosmos!" portaalis Alkeemia.ee  


Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöör Margus Müür


Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}