"Hallo, Kosmos!" 144: Veet Mano meditatsioonist, armastusest ja Oshost

Sel pühapäeval, 8. septembril kell 14 on saate "Hallo, Kosmos!"  külaliseks Ameerikast pärit selgeltnägija VEET MANO.

Venemaa populaarse telesarja "Selgeltnägijate tuleproov"  13. hooaja finalist Veet Mano on sündinud Ameerikas. Vaimsed teemad pakkusid talle huvi juba noorena ning 16. aastaselt alustas ta regulaarset mediteerimist. Pärast Michigani Ülikooli ökoloogia õpingute lõpetamist läks 21. aastane Veet Mano eelmise sajandi ühe populaarseima vaimse liidri Osho juurde Punesse, Indiasse. Peale kümneaastast mediteerimisperioodi andis Osho talle uue nime – Veet Mano, mis tähendab "beyond mind", teispool mõtlemist.

Veet Mano sõnul õpetas Osho teda maailma, inimesi, olukordi, aega teistmoodi tajuma. Ta oli pikalt Osho järgija ja õpilane, kaaslane ja lähedane sõber, kuni viimase surmani 1990.aastal. Tänapäeval on Veet Mano tunnustatud tegija meditatiivsete praktikate alal ning seotud ka mitmete projektidega Rahvusvahelises Meditatsioonikeskuses Punes, Indias, kuhu igal aastal koguneb kokku tuhandeid hingelist tasakaalu otsivaid inimesi üle kogu maailma. Tema kodu on küll Michiganis, aga oma õpetust jagades rändab ta ringi ning tegeleb inimestega Tais, Türgis, Iisraelis, Argentiinas, Ukrainas, Venemaal ja nüüd ka Eestis.


Saates selgub:

Mis tunne on karuga maadelda?

Kuidas mõjutab igapäevane jooksmine inimese aurat?

Millised olid Osho olulisemad õpetused?

Kuidas avada oma süda ja sisemise valguse kasvatamisega meelt lõdvestada?

Millega seletada selgeltnägemise fenomeni?

 

Uuri lähemalt Veet Mano 9.-19. septembril toimuvate kursuste ja laagrite kohta, kus ta õpetab ta erinevate energiate avamist, emotsioonide vabastamist ja keha blokeeringute kõrvaldamist ning Osho meditatsioone: www.manoseminar.ee

 

Kogu Kosmos ühes kohas! http://hallokosmos.ee

Külasta Kosmonautide Klubi Facebookis

Kuula varasemaid saateid R2 arhiivist

"Hallo, Kosmos!" portaalis Alkeemia.ee  


Saatejuht Ingrid Peek, tõlk Brenda Randroo, helirežissöörid Sirje Raud, Monika Tamm, Rauno Viltrop, Margus Müür.

 

 

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}