"Hallo, Kosmos!" 111: Uue maailma loojad – lapsed

Sel pühapäeval, 23. detsembril kell 14 on saate "Hallo, Kosmos!" külalisteks KARL LILJE, ELISABETH UNDRITS, MARTA LEE KRALL, TORM THOR NIIMANN.

Karl Lilje on 8-aastane ja käib 21. keskkooli 2. klassis ning plaanib saada leiutajaks. Elisabeth Undrits on 10-aastane ning tahab saada kirjanikuks ja kunstnikuks. Marta Lee Krall on ka kümnene ning temas pulbitseb soov saada näitlejaks. Torm Thor Niimann on 11-aastane ning soovib saada arhitektiks või inseneriks. Elisabeth, Marta ja Torm on Vanalinna Hariduskolleegiumi 4. klassi õpilased.

Lisaks saavad sõna tänavused saatekülalised: Vello Salo, Mart Noorma, Aigi Vahing, Hando Tõnumaa, nõid Nastja, Thule Lee, Aare Baumer, Erkki Peetsalu, Anu Rootalu, Raido Saar, Jüri Ennet, Arne Lauri, Janika Gross, Kristiina Garancis, Etker Jõeleht, Mercedes Mermaa, Anu & Ainar Leppik, Marika Tamm, Tiina Tiitus, Karoli Hindriks & Allan Martinson. 

Kõlavad nende vastused küsimusele "Mis juhtub aastal 2012? Kuhu ja kuidas edasi?"

 

Saates selgub:

Mida arvavad lapsed maailmalõpust?

Kas ufod on olemas?

Miks peab inimene uskuma?

Mis on elu mõte?

Milline on õnne valem?

Kuidas elu paremaks muuta?

 

Nüüd kogu Kosmos ühes kohas! http://hallokosmos.ee

Külasta Kosmonautide Klubi Facebookis

Kuula varasemaid saateid R2 arhiivist

"Hallo, Kosmos!" enesearengu portaalis Alkeemia.ee  Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöörid Sirje Raud, Monika Tamm, Margus Müür

 

 

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}