"Hallo, Kosmos!" 105: Jasmuheen võib elada vaid õhust ja armastusest?

Sel pühapäeval, 11. novembril kell 14 on saate "Hallo, Kosmos!" külaliseks Rahu Saatkonna esindaja JASMUHEEN.

Austraaliast pärit Jasmuheen on maailma meedias peamiselt tuntud kui praanatoituja ehk siis inimene, kes elabki ainult õhust ja armastusest! Breatharians ehk hingusest toitujad saavad kõik eluks vajaliku kätte eluenergiast ehk praanast ehk chi'st. Tavakodanikele ja traditsioonilise meditsiini esindajatele on uskumatu, et on võimalik elada vaid õhus ja valguses olevast eluenergiast, joomata isegi vett. Jasmuheeni enda sõnul on tal alates 1993. aasta vaimsest pühitsusest valikuvabadus – ta võib elamiseks toituda tavasöögist aga võib ka toituda millestki, mida tema nimetab kosmiliseks supertoiduks ehk algallikast pärit toiduseks.

Saade tutvustab üht ekstreemset eluviisi ja ei soovita kuulajatel praanatoitujaks hakatailma õige teadlikkuse ja ettevalmistuseta võib selline radikaalne elumuutus olla eluohtlik!

New Age’i esileedi Jasmuheeni peamiseks missiooniks on töö Rahu Saatkonnas (Embassy of Peace), mille eesmärk on ülemaailmse rahu ja harmoonia loomine, kaastundliku ja hooliva suhtumise arendamine ja levitamine. Rahu suursaadikuna teeb ta koostööd paljude valitsusliikmetega, kohtub swamide, joogide ja põlisrahvaste suguharude vanematega, hõimudega Kolumbias ja Amazonase piirkonnas, inimestega Brasiilia slummides ja India külades, rääkimata esoteerilistest gruppidest kõikjal üle maailma. Tema sõnumiks on, et meil on võimalik luua oma arengus ühise keskendumisega positiivset muutust.  Jasmuheen on koos teiste C.I.A. (Cosmic Internet Academy) agentidega ja Rahu Saatkonna tegijatega kirjutanud 37 raamatut, paljud neist e-raamatud, eesti keeles on ilmunud kaks tema teost - "Vaimne Resonants" ja "Jumalate toit"

Saates selgub:

Kuidas on võimalik elada vaid õhust ja armastusest?

Milleni viivad mürgised mõtted, tunded ja toit?

Mida Jasmuheen skeptikute kahtlustuste peale kostab?

Kuidas kulgeb Rahu Saatkonna töö?

 

Uuri Jasmuheeni tegemiste ja Rahu Saatkonna kohta lähemalt www.jasmuheen.com

Loe intervjuud Jasmuheeniga portaalis Alkeemia.ee

 


Nüüd kogu Kosmos ühes kohas! http://hallokosmos.ee

Külasta Kosmonautide Klubi Facebookis

Kuula varasemaid saateid R2 arhiivist

"Hallo, Kosmos!" enesearengu portaalis Alkeemia.ee  

 

Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöörid Margus Müür ja Monika Tamm

 

 

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}