Pendlivahetus R2s

"Hallo, Kosmos!" sai kätte kaaluka auhinna

Täna, 5. mail selgus, et meie vaimlises multiuinversumis, mida asustavad lisaks tavakodanikele maagid, nõiad, astroloogid, gurud, ufoloogid, taimetargad, kaardimoorid, pendlimehed ja muud omapärased tegelased, leidub ka selline nurgake, kus elavad skeptikud. Arvamuste paljusust toetava Raadio 2-e uks on alati avatud erinevate ideede kandjatele.

Skeptik on olend, kes usub, et reaalne on vaid see, mida saab katsuda, mõõta, kaaluda ja teaduslikult tõestada. Saates "Siin me oleme" selgus ka, et skeptikutele on jätnud saade "Hallo, Kosmos!" nii sügava mulje, et nad on pidanud seda erakordselt muljetavaldava auhinna vääriliseks. Tänavune rändauhinna Viltune Pendel laureaat Ingrid Peek kinkis skeptikutele täiesti toimiva teadustööks vajaliku pendli, millega jätkata katseid tõestamaks, et midagi üleloomulikku ei eksisteeri.

Eesti esiskeptiku Martin Vällikuga peetud vestlus osutus nauditavaks ning viib tahtmatult järeldusele, et üks skeptik võiks olla igas normaalses kodus. Igav temaga ei hakka ja lusti jätkub kauaks.

Saates sündis sädelev diskussioon ja toimus teadvuse kosmiline avardumine.

Kuula intervjuud SIIT


Saade "Hallo, Kosmos!" on eetris pühapäeviti kell 14

Vaata ka www.facebook.com/hallokosmos


Skeptikute virtuaalpesa: www.skeptik.ee


Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}