"Hallo, Kosmos!" 140: Kerli Kõiv & tema maagiline maailm

Sel pühapäeval, 4. augustil kell 14 on saate "Hallo, Kosmos!"  külaliseks armastatud muusik ja audiovisuaalne artist KERLI KÕIV.

Elvas sündinud Kerli Kõiv on rahvusvaheliselt läbimurdnud muusik, kes tänasel päeval elab ja töötab Los Angelesis, Ameerikas. Juba noorena lauljateed alustanud Kerli Kõiv on õppinud klaverit ning tuntud läbi mitmete lauluvõistluste: Laulukarussellilt alustanud tüdruk võitis 2001. aastal "Tähtede laulu" ja "Estovokaali", seejärel aasta hiljem Baltimaade esimese staariotsingute telesaate "Fizz Superstaar". Edasi viis tee ja töö teda Rootsi, kus ta osales lauluvõistlusel "Melodifestivalen". Laiem tuntus kodumaal tuli 2004. aasta Eurolaulult looga "Beautiful Inside". Aastal 2006 sõlmis ta lepingu plaadifimaga Island Def Jam ja kolis USA-sse elama. Kerli Kõiv valiti 2011. aastal Eesti 100 mõjukaima naise hulka, samal aastal jäädvustas ta end ka eestlaste südamesse suursündmusel Vabaduse Laul esitatud looga "Eesti muld ja Eesti süda".

Kerli debüütalbum "Love is Dead" ilmus 2008 ja jõudis USA Billboard 200 edetabelisse, tõi talle maineka European Border Breakers Award’i ning sealt pärinev lugu "Walking on Air" võitis Raadio 2 Aastahiti tiitli. Tänavu ilmus tema uus ja samuti edetabelite tippudesse jõudnud minialbum ehk EP "Utopia".

Juba noorukieast on Kerli Kõivu huvitanud esoteerika, eneseareng ja teadlikkuse tee. Peale tumedamates toonides teismeeast väljaronimist levitab ta armastuse ja valguse sõnumit. Ta on öelnud, et teda inspireerivad võlumaailmad ja kõikvõimalikud müstilised olendid, näiteks inglid ja haldjad, ning maailma muinasjutulisem ja maagilisem pool.

 

Saates selgub:

Mis toimub muusikamaailma telgitagustes?

Kuidas olla vaba meie manipuleeritud maailmas?

Kes on Moon Children ehk Kuu Lapsed?

Mida tähendab olla armastuse seisundis?

Kes on sülfid ja mil moel nad inimesi aitavad?

Kuidas valitseda oma tundeid ja mõtteid?

 

Uuri Kerli kodulehte www.kerimusic.com ja Facebooki lehte https://www.facebook.com/Kerli

 

Kogu Kosmos ühes kohas! http://hallokosmos.ee

Külasta Kosmonautide Klubi Facebookis

Kuula varasemaid saateid R2 arhiivist

"Hallo, Kosmos!" portaalis Alkeemia.ee  

 

Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöörid Monika Tamm ja Margus Müür

 

 

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}