Raadio 2 läheb nõiakunsti õppima!

Saate "Hallo, Kosmos!" avalik salvestus Alkeemia Akadeemias

Raadio 2 saade "Hallo, Kosmos!" läheb sel neljapäeval, 16. mail kell 18 Von Krahli, et osaleda sündmustesarja Alkeemia Akadeemia eluülikooli täiendõppe viiendas tunnis, kus seekord on teemaks tänapäeva nõiakunst, millest jutustab ja jagab ka praktilisi nõuandeid Leesoja nõid THULE LEE.

Jutuks tuleb: Milline on nõiakunst tänapäeval? Kuidas leida oma õige rada ja elu maagia abil edendada? Millised on tõhusad armumaagia nipid? Kuidas tervist turgutada ja väetaimi tunda? Kas ja kuidas tulevikku vaadata? Küsimusi saab küsida ka publik saalis!

Thule Lee ehk Leesoja nõid elab Varbla vallas sügaval metsa sees ja on kogu oma teadliku elu oma nõiavõimeid arendanud: ta vaatab maailma läbi taju ja tunnetuse ning tegeleb riituste, loitsu, märkide vaatamise ja ravitsemisega. Teistmoodi maailmataju ja nõiavõimed ilmnesid tal lapsepõlves ning juba kuue aastaselt hakkas ta kaartidega ennustama, nüüd kiikab ta tulevikku enamasti ruunide abil. Peale õpinguid Tartu Ülikooli arstiteaduskonnas pöördus ta tagasi oma juurte ja nõiakunsti juurde. Sügava loodustunnetusega Thule Lee suhtleb ka lindude ja loomadega.

Jaga sündmust oma facebooki sõpradega!

Uuri lähemalt Alkeemia Akadeemia kohta: http://alkeemia.ee/akadeemia

*

Alkeemia Akadeemia on eluülikooli täiendõpet pakkuv sündmustesari, mida "Hallo, Kosmos!" purki püüab. Vestlusringides osalevad kõnelejad ja nende poolt käsitletavad teemad pakuvad elukogemust ja läbitunnetatud teadmisi. 

Kuula varasemaid Alkeemia Akadeemia salvestusi:

Alkeemia Akadeemia I – Sõltuvustest vabanemine – Aigi Vahing, Ain Mäeots, Tommyboy

Alkeemia Akadeemia II – Maailmalõpu eelõhtul – 2012 fenomen – Igor Volke, Einar Laigna, Mai-Agate Väljataga, Andres Juur

Alkeemia Akadeemia III – Õnnelike suhete saladus – Tiina Tiitus, Martin Kruusvall

Alkeemia Akadeemia IV – Tervis: Kevadväsimusest välja! - Mercedes Merimaa, Kristjan Puusild, Aleksandr Dreljov


Kuula saadet "Hallo, Kosmos!", kus külaliseks Thule LeeMuusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}