"Hallo, Kosmos!" 97: Andrew Barnes naiste seksuaalsusest

YONI – seksuaalenergia tempel

Sel pühapäeval, 16. septembril kell 14 on saate "Hallo, Kosmos!" külaliseks seksuoloog, tantraõpetaja ja seksuaalne tervendaja ANDREW BARNES.

Austraaliast, Brisbane’ist pärit Andrew Barnes on rahvusvaheliselt tunnustatud seksuoloog ja tantraõpetaja, orgasmi, suhete ja kehatöö spetsialist, kelle peamiseks valdkonnaks on naiste seksuaalsus ning eesmärgiks edendada inimeste vaimset kasvu, teadlikku suhestumist ja seksuaalsust. Lisaks viiele energiaravi ja kehatöö (bodywork) valdkonna diplomile on tal seksuoloogi magistrikraad Sydney Ülikoolist ning alates 2009. aastast on ta ka Golden Key International Honour Society liige. Tema õpetajateks ja mentoriteks on Mette Sorensen, Shantam Nityama, Louise Donavan, Betty Dodson, Paul Lowe.

Andrew Barnes on tegelenud erineva energiaravi ja kehatöö treenerite ettevalmistamisega alates 1997. aastast. Aastal 2003 asutas ta ühingu Academy of Therapeutic Arts Foundation, mis pakub erinevad teraapiaid, kus on ühendatud moodsad ja iidsed energeetilised ravimeetodid ning aastal 2005 ühingu Awakening Within foundation, kus korraldab teraapiasessioone, seminare ja töötubasid õpilastele üle kogu maailma. Koos Yvonne Lumsdeniga andis Andrew Barnes välja raamatu "Heart of the Flower – book of yonis", mis on oma eheduses on põhjustanud nii furoori kui olnud ka heaks abimaterjaliks naiste seksuaalse enesekindluse teraapiates. Alates 1993. aastast on Barnes osalenud vabatahtliku terapeudina naiste rehabilitatsioonikliinikute,  meestevanglate, meelemürkide kasutajate ning mitmete muude organisatsioonides erinevates abiprogrammides. Tema loodud on ka Austraaliast üle maailma levima hakanud Kallistamise pidu (Cuddle Party), kus arendatakse sõbralikus õhkkonnas suhtlusoskusi.


Saates selgub:

Mis on jooni ja mis on lingam?

Miline on energeetiline kogu keha orgasm?

Kas tõesti naise "elu lõpeb peale menopausi"?

Millised on mehelikkuse ja naiselikkuse toored ja küpsed polaarsused?

Mida annab püha ühendus ja kuidas saab mees naise naudingu laineharjal õndusesse surfata?

 

Andrew Barnes’i kodulehekülg www.awakeningwithin.org.au

Academy of Therapeutic Arts Foundation 

Raamat "Heart of the Flower – book of yonis" 

Kallistamise pidu esmaspäeval, 17. septembril Tallinnas ja Cuddle Parties Austraalias

Uuri Andrew Barnes’i kursuste kohta Eestiswww.tantratee.ee

 

Nüüd kogu Kosmos ühes kohas! Avanes http://hallokosmos.ee

 

Külasta Kosmonautide Klubi Facebookis

Kuula varasemaid saateid R2 arhiivist

"Hallo, Kosmos!" enesearengu portaalis Alkeemia.ee

 

Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöörid Margus Müür, Monika Tamm ja Sirje Raud

Andrew Barnes'i juttu tõlgib Paavo Eensalu 

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}