"Hallo, Kosmos!" 91: Anu & Ainar Leppik Vabaduse Õpetustest

Sel pühapäeval, 29. juulil kell 14 on saate "Hallo, Kosmos!" külalisteks Vabaduse Õpetuse tutvustajad ANU & AINAR LEPPIK.

Põltsamaalt pärit Ainar Leppiku ametialane karjäär algas kasiinos krupjeena töötades, sealt liikus ta edasi kasiino järelvalve osakonda ja töötas 9 aastat välismaal, Egiptuses ja Belgias. Ainari otsingud vaimses vallas said alguse Carlos Castaneda raamatutest ja Tensegrity praktiseerimisest, lisaks natukene reikit. Sellele järgnes Matrix Energetics ja 2008. aastal Eestisse tagasi tulles hakkas ta tegema Maagilise Maatriksi koolitusi ja seansse ning müüma kvantripatseid. Paar aastat tagasi jõudsid Ainarini Vabaduse Õpetused, mida ta on käinud lähemalt tudeerimas erinevatel seminaridel USA-s ja Euroopas ning on kodumaal korraldanud ka Kathara Team’i seminare. Anu Leppik on sündinud ja koolis käinud Saaremaal, õppinud rõivadisaini ja sisekujundust ning Tallinna Pedagoogilises Instituudis pedagoogikat. Ainariga kohtus ta Maagilise Maatriksi kursusel ning on Vabaduse Õpetustega tegelenud viimased paar aastat.

Vabaduse Õpetuste loengud ja töötoad on kokku kogunud grupi inimesi, kes viimase kahe aasta jooksul on kohtunud korra kuus. Praegusel momendil esindab Vabaduse Õpetusi E’Asha Ashayana, MCEO-AL-Hum-Bhra Magistracy Councils Speaker-1. Millega on tegu: "Orgaaniline maailmavaade ehk Vabaduse Õpetused ilmutavad, ning seda suure põhjalikkusega, et Teaduse ja Vaimsuse vaheline seos, Energia ja Teaduse, Valguse ja Heli vahelised suhted on kogu Loome aluseks ("Keylonta Teadus" ja "KA-THA-RA"). See teadmine on Vabaduse Õpetustele loomuomase tegelikkusestruktuuri aluseks" ja "Vastused, mida Vabaduse Õpetused pakuvad, ei eita ilmtingimata vanu paradigmasid, vaid heidavad neile väljakutse". Ehk siis kompleksne ja keerukas teooria, maailmanägemus, mis seletab inimese, meie planeedi, Universumi, Jumala ja kõiksuse olemust, süsteemi ja dünaamikat.

Saates selgub:

Milline on kõiksuse struktuur ning kuidas paigutuvad selles maailmamudelis 15-dimensiooniline energia- ja ajamaatriks ning inimene?

Milline on Kathara elupuu?

Kes, mis, kus on kõige selle Allikas?

Millises dimensioonis ja tiheduses me praegu oleme?

Kuidas käib orgaaniline ülestõusmine?

Milles seisneb käesoleva ajastu tähtsus ja võimalus?

Uuri lisa koduleheküljelt http://vabaduseopetused.ee/

Külasta Kosmonautide Klubi Facebookis

Kuula varasemaid saateid R2 arhiivist

"Hallo, Kosmos!" enesearengu portaalis Alkeemia.ee

Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöörid Sirje Raud ja Monika Tamm


Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}