"Hallo, Kosmos!" 149: Häälehaldjas Peruquois ürgnaiselikkusest

Sel pühapäeval, 20. oktoobril kell 14 on saate "Hallo, Kosmos!"  külaliseks Austraalia lauljanna ja ürgnaiselikkuse õpetaja PERUQUOIS.

Muusikute perekonnast pärit Peruquois' suurim soov oli saada džässimuusikuks ja tantsida flamenkot, aga tema perekond seda visiooni ei toetanud. Niisiis asus ta juba 15. aastaselt iseseisvat elu elama ning jõudis mingi hetk omadega ka Ameerikasse, New Mexico osariiki indiaani teadjamehe juurde, kust sai endale ka indiaaninime Laulev Naine. Tal on tütar ja tänaseks ka õnnelik kooselu venelase Dragozlaviga, kes sai temaga kohtumise kohta lausa ilmutuse!

Laulmine on Peruquois' elus ühendatud ka jooga ja tantraga ning paljud naised üle maailma on saanud temalt õpetusi õnnelikumaks eluks – teda peetakse ürgnaiselikkuse kehastuseks ning tema naiselikkuse taasavastamise workshop’id on väga populaarsed üle kogu maailma. Sensuaalse Peruquois’ sõnul on just hääl võti ürgse naiselikkuse juurde ning ta on selle jaoks välja arendanud ka isikliku meetodi – häälejooga. Peruquois’ muusikat on tänaseks juba seitse plaaditäit, millest kolm on praktiliste harjutustega: "Emotional Cleansing", "Opening The Sacred Voice", "Vocal Yoga", "Here I Am, Beloved", "Breathing Love", "Awaken The Snake", "The Sacred Opening", "Love’s Deepest Calling".

Saates selgub:

Millist häält teeb emake Maa ja millised on kõiki naisi ühendavad universaalsed helid?

Kuidas äratada endas ürgnaiselikkus?

Mida teha, kui Sinu mehel on pornosõltuvus?

Kuidas vabaneda armukadedusest?

Mis on orgasmide saamise võti ja kuidas end teadliku armatsemise kaudu tervendada?

 

Uuri Peruquois' kodulehte: www.peruquois.com

Peruquois' juttu tõlgib Merliis Sulg

 

Kogu Kosmos ühes kohas! http://hallokosmos.ee

Külasta Kosmonautide Klubi Facebookis

Kuula varasemaid saateid R2 arhiivist

"Hallo, Kosmos!" portaalis Alkeemia.ee  


Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöörid Margus Müür, Monika Tamm, Sirje Raud

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}