"Hallo, Kosmos!" 43: Tulevikuteraapiast, südame matemaatikast ja reikist

Sel pühapäeval, 3. aprillil kell 14 on saate "Hallo, Kosmos!" ajamasina roolis tulevikuteraapia terapeut, reikimeister ja Teadliku Arengu Keskuse eestvedaja KREET ROSIN.

Infotehnoloogiat ja majandust õppinud Kreet Rosina esoteerikaresümees ja praktikas on esindatud tulevikuteraapia, mida ta õppis Anne Jirschi käe all, reiki, holistiline psühhoteraapia, südame koherentsuse tehnika, transtsendentaalne meditatsioon, teosoofia, jooga, Silva meetod, Egiptuse ja Kreeka iidsed teadmised, Teadliku Arengu Keskuse eestvedamine.

Tulevikuteraapia üks loojatest, arendajatest ja õpetajatest on selgeltnägija, metafüüsika õpetaja, mitme raamatu autor (eesti keeles ilmunud "Intuitsioon" ja "Kosmiline energia") ning eelmiste ja tulevaste elude terapeut Anne Jirsch Inglismaalt, kes õpetab, kuidas arendada intuitsiooni ja rakendada kosmilist energiat endale meelepärase elu loomiseks nii armastuse, tervise kui töö valdkonnas. Tema klientide hulka kuuluvad ka poliitika juhtfiguurid ja äri-, filmi- ja spordimaailma kuulsused.

Tulevikuteraapia, inglise keeles future life progression, koosneb erinevatest tehnikatest, mille abil teha vaimurännakuid oma tulevikku ja väidetavalt isegi järgmistesse eludesse ning saadud teadmiste abil kujundada oma saatust, mõista oma elueesmärki ja -ülesannet, välja selgitada oma anded, parandada suhteid jms.

Saates selgub:

Kas tulevikuteraapia on kauaoodatud ajamasin?
Kuidas kohtuda oma tulevikuminaga ja piiluda oma tulevastesse eludesse?
Milles seisneb reiki fenomen?
Kuidas vihastamist õigesti ära kasutada?
Milliseid võrrandeid saab lahendada südame matemaatikaga?


Kreet Rosinalt on ilmunud ka "Minu külluse raamat", tema koduleht on www.teadlikareng.com


Küla<sta kosmonautide klubi Facebookis www.facebook.com/hallokosmos


Seekordse saate muusika valis ilusa muusika festivali Schilling korraldaja, www.kohviradio.com toimetaja ja artisti Pastacas mänedžer Hannes Praks.


Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöörid Margus Müür ja Monika TammMuusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}