"Hallo, Kosmos!" 167: Doktor Todd Ovokaitys käbinäärmest, Lemuuria koorist ja Krayonist

Sel pühapäeval, 9. märtsil kell 14 on saate "Hallo, Kosmos!"  külaliseks Ameerikast pärit meditsiiniteadlane doktor TODD OVOKAITYS.

Leedu juurtega Ameerika meditsiiniteadlase Todd Ovokaityse esimene kõrgkool oli Northwestern University Evanstonis, seejärel jätkas ta oma õpinguid ja teadusteed mainekas John Hopkinsi ülikoolis, kus spetsialiseerus tüvirakkude immuunfunktsioonide ja molekulaar-resonants tehnoloogiate mõjude uurimisele inimgenoomile. Järgnesid residentuuriaastad Georgetowni ülikooli sisehaiguste haiglas, kus ta läbis ka pulmonoloogia ja erakorralise meditsiini täiendõppe.

Dr. Todd Ovokaityse üks peamisi uurimisteemasid on olnud HIV ning selle ravimine ebatraditsiooniliste ja uuenduslike meetoditega: koos Šoti füüsiku ja inseneri Scott Strachaniga töötasid nad välja spetsiaalse lasertehnoloogia, millega luuakse ajas tagasipöörduv valguskiir. Sellega töödeldud toidulisandite kasutamine on erinevate tõsiste haiguste ravis osutunud üsna edukaks, üks edulugusi on näiteks Keenias rakendatud The Immune Support Protocol, mille toimel taastus AIDSi-haigete töövõime poole aastaga. Ta on Louisiana ülikooli peremeditsiini osakonna välisprofessor.

Paralleelselt meditsiiniteadlase karjäärile on Todd Ovokaitys tegelenud esoteerilise eneseharimisega, näiteks uurinud ja praktiseerinud pikalt sufismi. Ta on välja töötanud käbinäärme aktiveerimise tehnika, mida tehakse spetsiaalsete toonide abil (The Pineal Toning), mille esitamiseks ja salvestamiseks kutsus ta 2012. aastal Maui saarele kokku spetsiaalse Lemuuria Koori. Osa oma teadmistest uuenduslike tehnoloogiate alal on ta saanud Lee Carrolli kanaldatud tegelase Krayoni kaudu.


Saates selgub:

Millised on käbinäärme funktsioonid füüsilisest ja esoteerilisest vaatevinklist?

Kuidas mõjutavad meie organismi erinevad toonid ja helimustrid?

Millise meetodiga on võimalik neutraliseerida HIViirust?

Kes on Krayon ja mis on tema sõnum inimkonnale?

Mida laulab Lemuuria Koor?


Uuri ka dr. Todd Ovokaityse kodulehti:
http://www.pineal-tones.com/pinealtones/ 
http://www.lemurianchoir.com/ 
http://www.gematria.com/


Dr. Todd Ovokaityse juttu tõlgib Kristi Pääsuke


Kogu Kosmos ühes kohas! http://hallokosmos.ee

Külasta Kosmonautide Klubi Facebookis

Kuula varasemaid saateid R2 arhiivist

"Hallo, Kosmos!" portaalis Alkeemia.ee  


Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöörid Sirje Raud, Monika Tamm ja Margus Müür

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}