"Hallo, Kosmos!" avalik salvestus: Jüssi, Turovski, Vseviov ja nende elulised õppetunnid

Sel reedel, 27. septembril kell 16 toimub kinos Sõprus Tallinna Tudengipäevade raames saate "Hallo, Kosmos!" avalik salvestus, kus esinevad vanameistrid Fred Jüssi, Aleksei Turovski ja David Vseviov.

"Kolm suurt mõtlejat, tarka, elukogenud ja karismaatilist meest jutustavad elulistest õppetundidest oma noorusest ja räägivad sellest, mis tagasi vaadates on neid enim mõjutanud. See on väärt kuulamine kõigile," avab arutelu peateemat vestlusringi modereeriv Ingrid Peek.

Fred Jüssi on armastatud loodusemees, keda on nimetatud ka eestlaste südametunnistuseks ja hinge hoidjaks. Oma lugude, loodusfotode, raamatute, Eesti Raadio ülipopulaarsete saatesarjadega "Linnuaabits" ja "Looduse aabits" on ta kasvatanud meie loodusearmastust. Aastal 2010 toimunud projektis vabavalitsus.ee tõdeti tema kohta: "Ta on kõige targem mees Eestis, kas pole nii?"

Aleksei Turovski on armastatud zoosemiootik ja jutuvestja, kellel on võrratu võime rääkida loomariigi imelisusest ja põnevusest ülimalt kaasahaaravalt. Hinnatud loodusteadlane töötab alates 1972. aastast Tallinna Loomaaias ning on välja andnud arvukalt raamatuid loomadest, mis aitavad inimeseloomal oma kaaskondlasi siin planeedil paremini mõista.

David Vseviov on armastatud ajaloolane, Eesti Kunstiakadeemia professor ja ühiskonnategelane, kelle esinemised ja sõnavõtud on alati huvitavad ja harivad. Tema legendaarne saade "Müstiline Venemaa" on korduvalt valitud Vikerraadio kuulajate lemmikssaateks. Aastal 2010 pälvis Vseviov ka Postimehe aasta arvamusliidri tiitli.


Turovski, Jüssi, Vseviov ning nende elulised õppetunnid

Raadio 2 saate "Hallo, Kosmos!" avalik salvestus

Reedel, 27. septembril kell 16 Tallinnas kinos Sõprus

Pilet ISIC kaardiga 3, ilma 5 eurot


Jaga sündmust sõpradega facebookis 

Kuula Fred Jüssi mõtisklusi Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!" - 1. osa 20.11.2011 ja 2. osa 27.11.2011 

Kolmapäeval alanud Tallinna Tudengipäevad kestavad laupäeva hilisõhtuni ning pakuvad huvitavaid loenguid ja meelelahutust: www.tudengipaevad.ee

 

 

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}