"Hallo, Kosmos!" 26: Illuminaatide Suurmeister Leo Zagami

Sel pühapäeval, 5. detsembril kell 14 on saatel „Hallo, Kosmos!“ külas Illuminaatide Suurmeister LEO ZAGAMI, kelle relvaks on avalikustamine ning jagab kuulajatega siseringi infot ja oma nägemust maailmakorraldusest. 

Leo Lyon Zagami on Suurmeister Ordo Illuminatorum Universalis´es, mis baseerub Roomas ja teeb koostööd Accademy of the Filaleti’iga ning professor Giancarlo Seri juhitud Memphis-Misraim Rite´i vabamüürlastega. Aastal 2006 sai temast nö illuminaatide vilepuhuja, kelle eesmärgiks on tuua kogu vabamüürluse ja New World Order’i tumedam pool avalikkuse ette.  

Ta on ka tuntud vabamüürluse ajaloo uurija, mitme temaatilise raamatu autor ja ühenduse International Institute of World Peace aktiivne liige. Ta on loonud uue religiooni Matrixism: http://simple.wikipedia.org/wiki/Matrixism. Lisaks eelnevale on ta ka muusik ja tuntud DJ, esinejanimega Leo Young, kes esines novembri lõpul Tallinnas Mutant Discol. http://www.discogs.com/artist/Leo+Young 

Pühapäeval kell 14 on eetris eestikeelse tõlkega saade, pikem ingliskeelne versioon läheb R2 kodulehele üles kella 16st. 

Uuri lisa:
http://www.leozagami.com/
http://www.enigmatv.com/
http://www.memphismisraim.it/
http://www.accademiadeifilaleti.it/
 

“Hallo, Kosmos!” virtuaalkodu Facebookis: www.facebook.com/hallokosmos 

Saatejuht Ingrid Peek, tõlk Tiia Falk, helirežissöörid Monika Tamm, Sirje Raud ja Margus Müür
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}