“Hallo, Kosmos!” 44: Sensitiiv Marianne Ots

Sel pühapäeval, 10. aprillil kell 14 on saate "Hallo, Kosmos!" külaliseks sensitiiv MARIANNE OTS.

Marianne Ots, tuntud ka kui Mustamäe (ja hiljem Õismäe) Anne, on üks Eesti üks tugevamaid selgeltnägijaid, kes tegutsenud juba üle kolmekümne aasta. 1999. aasta ajakirja Luup Eesti vägevamate nõidade edetabelis oli Marianne Gunnar Aarma, Kaika Laine, Vigala Sassi, Luule Viilma ja Tiit Terase järel kuuendal kohal.

Oma ebatavalised võimed avastas Marianne juba lapsena, kui info inimeste, asjade, situatsioonide kohta lihtsalt ilmnes talle kujutluspiltide näol. Ta on tuntud ka oma käreda ütlemise poolest, mida sensitiiv kutsub šokiteraapiaks ja mille kohta ütleb, et “Räägin täpselt nii nagu näen, see ei pruugi meeldiv olla.”

Algusaegadel vahel isegi kuni 40-50 klienti päevas vastuvõtnud Marianne on tänaseks rahulikuma tempo peal. Ka ei tegele ta enam bioenergeetilise ravimisega. Sensitiivi sõnul on peamiseks tema poole pöördumise põhjuseks südameasjad, ka töö- ja rahamured, kadunud inimesed ja autod, mida ta on üles leidnud. Oma töös kasutab Marianne vahel ka kaarte ja pendlit, kuid ütleb neil olevat rituaalne roll.

Saates selgub:

Mis on astroloogiline lukk ja topeltriietamine?
Kuidas on lood naiste ja meeste vaheliste suhetega?
Mida ennustab selgeltnägija Liibanonis röövitud Eesti jalgratturite saatuse kohta?
Millised on kodumaise sensitiivi kommentaarid ennustaja Vanga tulevikunägemuste kohta?
Mida kujutab endast tagasikäigu randevuu?


Seekordse saate muusika valib helilooja ja muusik Janek Murd, ansambli 3Pead liige ja Raadio 2 õhtuse vööndi saate “Eesti Pops” üks saatejuhtidest.


Kosmonautide klubi Facebookis www.facebook.com/hallokosmos


Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöörid Monika Tamm ja Sirje Raud

 

 

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}