"Hallo, Kosmos!" avalik salvestus kolmapäeval kell 18 Hobuveskis: JAAN TÄTTE

Sel kolmapäeval kell 18 Hobuveskis!

Homme, kolmapäeval, 15. oktoobril kell 18 toimub Tallinnas Hobuveskis saate "Hallo, Kosmos!" avalik salvestus ja juba tosinas Alkeemia Akadeemia, kus publikuga jagab oma mõtteid muusik ja värskelt ilmunud raamatu "Vaikuse hääl" autor Jaan Tätte.

"Ühel hetkel peab inimene vastu võtma suuri otsuseid. Nii neljakümne viieselt, kui on veel jõudu midagi muuta, kui selleks peaks olema vajadus tekkinud. Selleks hetkeks peame aru saama, mida me elult veel ootame... või sobib meile meie sissetallatud rada, mis suudab meile pakkuda hingerahu elu lõpuni. Ja peame aru saama, kui kaugele oleme kaldunud kõrvale oma lapsepõlve unistuste rajalt. Neid otsuseid ei tee meie eest mitte keegi," mõtiskleb Jaan Tätte elu üle.

Tätte jagab publikuga mõtisklusi teemadest, mida käsitleb oma raamatuski: lisaks vaikusele, õnnele ja meelerahule tuleb jutuks veel selliseid elulisi ja igavikulisi teemasid nagu pühadus, vaimutoit ja hing, ta jutustab ühtsusest ja üksildusest, teel olemisest ja reisimisest, mõtiskleb elu üle maal ja linnas, inimese ja looduse suhtest ning muidugi merest, vaatab kaugusse ning laseb mõttel lennata tähtede taha.

Jaan Tätte avaldab ka mõtteid sellest, kas hingevalust on vaja vabaneda, kas usk aitab ning kuidas ära tunda oma inimesi. Vahepaladeks esitab muusik mõned oma laulud, küsimusi saab küsida ka publik ning peale vestlust kirjutab autor soovijatele ka pühendusi raamatusse "Vaikuse hääl".

"Hallo, Kosmos!" avalik salvestus & Alkeemia Akadeemia XII:
Jaan Tätte "Vaikuse hääl"

Kolmapäeval, 15. oktoobril kell 18 Hobuveskis (Lai  47, Tallinn)
Uksed avatud kell 17.30


Jaga sündmust sõpradega facebookis

Uuri lisa Alkeemia Akadeemia kohta alkeemia.ee/akadeemia 

 

 

 

 

 

 

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}