"Hallo, Kosmos!" 23: Spirituaalne psühholoogia

Sel pühapäeval, 14. novembril kell 2 pikutab "Hallo, Kosmos!" psühholoogiamagistri diivanil ja kuulab, mida räägib muutunud teadvuseseisunditest Eesti Transpersonaalse Assotsiastiooni asepresident ALAR TAMMING. 

Alar Tamming on tuntud kui ärimees – eduka valuutavahetusketi Tavid omanik, kes kirjutab majandusartikleid ja soovitab kulda investeerida. Tema enda sõnul on äri hobi ja põhikutsumus psühholoogia. Transpersonaalse Assotsiatsiooni mootor, psühholoogiamagister ja Eesti Carl Jungi seltsi liige on end pidevalt täiendanud: holistiline psühhoteraapia, transaktsiooniline hüpoanalüüs, ajulained ja nende kaardistamine, NLP, holograafiline hingamine, spirituaalne nõustamine, loovteraapia ja seda nimekirja võiks veel pikalt jätkata.

Saates tuleb juttu transpersonaalsest psühholoogiast, millele on mitmeid definitsioone: neljanda jõu psühholoogia, mis tunneb huvi inimese ülimate võimete ja väärtuste kohta; spirituaalne psühholoogia; teadus, mis uurib teadvuse kõrgemaid tasandeid; psühholoogia haru, mis uurib inimest tervikuna seoses tema enda, teiste, looduse ja kosmosega jne. Alar Tammingu lemmik uurimisvaldkond on muutunud teadvuseseisundid.

Lisaks sellele selgub:
Mida kujutab endast kirurgi sündroom?
Mis või kes on ego?
Kuidas arendada oma tahet?
Mis on non-duaalne seisund?
Kuidas mõjub holotroopne hingamine?
Mida peetakse 21. sajandi suurimaks müsteeriumiks?
Mis toimub madalamas, keskmises ja kõrgemas alateadvuses?

Vaata ka Eesti Transpersonaalse Assotsiatsiooni kodulehekülge:
http://www.transpersonaalne.ee/ 

Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöörid Monika Tamm ja Sirje Raud
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}