"Hallo, Kosmos!" 199: Lille Lindmäe ley-liinidest

Sel pühapäeval, 16. novembril kell 14 on saate “Hallo, Kosmos!” külaliseks ekstrasenss ja bioväljade tikkija LILLE LINDMÄE.

Lille Lindmäe on lõpetanud NSVL Tervishoiuministeeriumi Ekstrasensoorika Kooli Moskvas ning töötanud aastakümneid biovälja korrektorina ja ravijana Eestis ja Soomes. Ta on üle tosina aasta pidanud loenguid neljas keeles mitmes eri riigis, võtnud osa erinevatest konverentsidest meil ja mujal. Lille on kirjutanud kaks raamatut: "Tähed on bioväljas ja taevas" (2006) ja menuki "Iidse teadmisega õnnistatud" (2003), mis on ilmunud ka soome ja inglise keeles.  Lille Lindmäe ise ning ta mõtted ja saavutused on tekitanud palju rahvusvahelist uudishimu ja loonud sidemeid akadeemilise arstiteaduse ja alternatiivmeditsiini vahele. Lille näeb inimese aurast, kas ja milline organ on haige ning omab võimet teha auras korrektuure, mida nimetabki biovälja tikkimiseks. Haruldane on, et tema aju töötab ühekorraga nii beeta kui delta tasandil ning Kirliani meetodil tehtud piltidel tema bioväljast on leitud tähekaart.

Saate peateemaks on ley-liinid, mida peetakse maakera energeetiliseks närvisüsteemiks, planeedi pinda katvaks vaimse energia võrgustikuks, elu toetavate energiatega energialiinideks, mis kulgevad läbi ajalooliste, pühade ja väepaikade – see on valdkond, milles Lille on vägagi kodus, kuna ta on nimelt liinimeister – inimene, kes oskab energialiine korrastada, parandada ja ka juurde luua.

Saates selgub:

Mis on ley-liinid ja kuidas nad meile mõjuvad?

Millised on viimased olulised sõnumid Jakatzilt Plejaadidelt?

Milles seisneb püramiidimeditatsiooni eripära?

Miks on tuul meie koduplaneedil nii oluline?

 

Kuula ka Lille Lindmäed saates “Hallo, Kosmos!” (23.01.2014)


Kogu Kosmos ühes kohas! http://hallokosmos.ee

Külasta Kosmonautide Klubi Facebookis

Kuula varasemaid saateid R2 arhiivist

"Hallo, Kosmos!" portaalis Alkeemia.ee  


Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöörid Margus Müür, Sirje Raud, Monika Tamm 

 

 

 

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}