"Hallo, Kosmos!" 28: Meele kontroll

Sel pühapäeval, 19. detsembril kell 14 on saatel "Hallo, Kosmos!" külas meele kontrolli meetodite spetsialist REIGO REIMETS. 

Juba varasest noorusest erinevaid meele kontrollimise võimalusi uurinud Reigo Reimets on kogenud Silva Meetodi õpetaja, kes on ka Rännaku meetodi ja Chi Guni praktik. Lisaks on tal põnevaid kogemusi ka Jasmuheeni õpetustest – ta on proovinud praanatoitumist ehk siis elanud mõnda aega sõna otseses mõttes vaid õhust ja armastusest!

Üks menukamaid ja tõhusamaid meele kontrolli viise Silva Meetod on välja töötatud José Silva poolt, kes uuris aju funktsioneerimist ja selle elektrilisi toiminguid. Rännak ehk teatud juhitud meditatsioon, mille pani erinevatest tehnikatest kokku Brandon Bays, kes selle abil paranes 6,5 nädalaga vähist. Jashmuheen, kes nimetab end valguse teadlaseks, on üks tuntumaid praanatoitumise praktiseerijaid. 

Saates selgub: 

Mida tähendab saatekülalise ütlus, et "minu minevik on mu enda teha"?
Mis toimub meie ajus beta, alfa, teeta ja delta tasandil?
Kaua läheb aega, et murda ja luua harjumus?
Milline on Jasmuheeni kaheksa punkti elustiil?
Mitu protsenti meie tegevusest on teadlik ja mitu alateadlik?

Uuri Reigo Reimetsa kodulehte: www.simurg.ee 

Kõikide Facebookis "Hallo, Kosmos!" (www.facebook.com/hallokosmos) kommuuniga liitujate vahel läheb loosi populaarse Rännaku meetodi looja Brandon Baysi ja Kevin Billeti viimane raamat "Teadvustamine. Uus väärtus."
www.pilgrimbooks.ee/product/4954/?cid=3762


Saatejuht Ingrid Peek, helirežissöörid Sirje Raud ja Monika Tamm
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}