Rõõmsad rõngad raadios

Uus interaktiivne mälumäng!
Alates teisipäeva hommikust on R2s käimas uus mälumäng nimega Rõõmsad Rõngad, mis keerleb ümber lähema paari nädala kõige kuumema teema, olümpiamängude! Ja kuna olümpiamängud on nii suur üritus ja toimub nii harva, siis teeme me mälumängu iga päev lausa kaks korda!

Kuidas? Nii, et igas mälumänguepisoodis on kohal staarsaatekülaline, kes hakkab võistlema helistajaga, kelleks võid olla võibolla just sina! Küsime teie mõlema käest viis küsimust ja kõik küsimused, mida küsime, on olümpiamängude ja nende ajalooga seotud. Aga see ei tähenda, et edukaks mängus osalemiseks peaks su aju olema täis tuubitud sajandiksekundite statistikat ja 1936. aasta medalivõitjaid. Ei - küsimused puudutavad pigem olümpiamängudel juhtunud kummalisusi ja selleks, et mängu võita, on vaja punnis mälu asemel hoopis loogikat, absurditaju, kujutlusvõimet ja õnne.

Ja kõik käib turniirisüsteemis, nii et kui esimesest mängust edasi saad, siis kutsume su ise telefonitsi eetrisse tagasi - esmalt on kaheksandikfinaalid, siis veerandfinaalid, siis poolfinaalid ja lõpuks majesteetlik finaal, mis päädib soliidse, mälestusväärse, käes ning seljas kantava ja kõrvus heliseva auhinnaga.
Esimene mälumäng on eetris hommikusaates Silmad Lahti, teine Kuulderaadiuses.Telefoninumber on ikka sama vana hea 6312000. Kõik pakkudele!
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}