R2 "Nädala nägu" on MADIS AESMA

Sel nädalal on "Nädala nägu" MADIS AESMA


1.  Millal Sind eetris kuuleb?

Esmaspäevast neljapäevani kell 7-10 hommikul ning üle nädala laupäeva lõunati.

2.  Millist saadet (saateid) R2-s teed?

Hommikuprogrammi "Silmad Lahti" koos Indrek Vaheojaga. Ja laupäeviti vaheldumisi Raul Saaremetsaga unustatud popisaadet, mille nimi on "Retro".

3. Mis on raadios Sinu ametinimetus (kõik töötajad pole teadagi ainult saatejuhid ja DJ`d)?

Tursk.            

4. Kaua oled R2-s töötanud?

Alates 2009. aasta septembrist.

5. Kuidas jõudsid R2-e?

Mind kutsuti! Eelmine töökoht, naljaajakiri FHM läks pankrotti ja siis leiti, et mind on raadiosse vaja. Mul oli jälle vaja midagi teha ja niimoodi see läkski, sujuvalt. 

6. Kirjelda oma esimest naljakat ja meeldejäävat juhtumit/sündmust raadios.

Kõik on siiani üks pikk meeldejääv eluetapp olnud. Vahepeal on teele ette jäänud naljakamaid ja tõsisemaid, rutiinsemaid ja põnevamaid hetki. Esimest eredat sündmust ma ei mäleta. Tõsi, esimesel sügisel tuli mingil hetkel ette paar pikemat intekat purjus inimestega- need olid märkimisväärsed. Üks tuntud ja sümpaatne poeet jäi lausa saate ajal täis, tankis endasse laua alt õlut. Ja ühe inteka tegime telefoni teel Mupo pressiesindajaga, kes tundus ka väheke ebaharilikus tujus olevat. Mõlemad on tuntud inimesed.

7. Mida mäletad esimesest tööpäevast?

Jällegi pole eriti midagi meeles. Aga eeldan, et ilmselt kestis saade terve igaviku (esimesel hooajal tegin Viktoria Ladõnskajaga saadet "Siin Me Oleme") ja kõik läks sassi.

8. Milliseid saateid ise R2-s kuulad ja milliseid julgelt ka sõbrale soovitaksid?

Lemmikud on "Muusikanõukogu", "Vibratsioon", "Leviosuti" ja kogu teisipäeva õhtu. Mõnikord kuulan ka enda saateid järele, et aru saada, kas olen hakanud jälle e-tama, ja kas olen rumalamaks jäänud vanadusega või mitte.

9. Räägi enda muusikaeelistustest- mida kuulad?

Igasugust muusikat. Kõik võivad näiteks ringi vaadata minu mixcloudi lehel (www.mixcloud.com/madisaesma). Sealsetest kohmakatest jorudest saab aru, mis mulle meeldib või siis vähemalt mingil hetkel meeldinud on..

10. Millega tegeled lisaks raadiotööle? Mida teed raadioväliselt?

Nikerdan muusikat Ans. Anduri ridades, käin sõpradega jalkat mängimas, ja aeg-ajalt panen mõnel väiksemat sorti peol ka mõne plaadi peale. Tööpäevi saadan lisaks raadiotööle mööda ka reklaamiteemadel mõtiskledes. Kogu ülejäänud aja magan.

 

Järgmisel teisipäeval tutvustab end juba uus töötaja!
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}