R2 hommikuprogrammis käis külas üks ja ainus Elmu Sadulsepp

R2 hommikuprogrammis oli külas Pärnu üks legendaarseimaid raadiomehi — Elmu Sadulsepp, kes pajatas Madis Aesmale, kuidas ta raadiosse üldse sattus, mida praegu teeb ja mida ta arvab praegustest aktuaalsetest sündmustest.

Elmu jõudis raadiosse juba koolieas, kui hakkas koos sõbraga kooliraadiot tegema. Raadioelule järgnes sõjaväekogemus ja tagasi Pärnusse naastes, tuues paralleeli kinodes seikleva kääbikust Bilbo Bagginsiga, polnud Elmu enam endine.

Tal hakkas igav. Ta vajas põnevust, elu, kirge. Elmu pani end proovile niisiis kohas, kus glamuurist puudust ei olnud – Eesti Televisioonis. 1993. aastal võttis Elmu ette rokkmuusika kajastamise ja aitas edendada Eesti roki kultuuri.

Praegusel ajal on Elmu veidi võõrandunud muusikast ja jäänud pisut kinni „oma ajastusse“. Ta on küll veendunud, et pophitid on väärt hitistaatust, kuid ta ei suuda end seostada uusima ajastu muusikaga.

Kui jutt läks välismaale lahkumise peale, ütles Elmu, et tema jaoks „on rong juba läinud“. Diskori hinnangul ei suuda ta ise teha midagi tunduvalt paremini, kui mõni sakslane vastavalt suudab ja välismaal ta ei jääks ellu. Elmu tunneb, et Eestis teda hinnatakse ja välismaale lahkumist ei pea ta vajalikuks.

Sadulsepp kommenteeris ka Rock Summeri üritust, mis jäi küll pigem ebaõnnestumiseks tema silmis, kuid ta tõdes, et Rock Summeri korraldajaid tuleb austada kunagiste võimsate festivalide eest.Vaata veel...
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}