Vuntsimühin hommikusaates, videolõik Ringvaatest!

Ka tänavu novembris on Silmad Lahti hommikuprogrammis märksõnaks vuntsid, vuntsid, vuntsid (ja tervis, tervis, tervis)! Käimas on teadagi ülemaailmne vuntsikasvatuskuu ning vuntse ei kasvatata lihtsalt niisama, vaid asja mõte on teadvustada seda, et meeste tervis üleilmselt on nadivõitu ja sellele tuleks rohkem tähelepanu pöörata.
Tänavune Movember toimub R2es koostöös üleilmse Movembri-liikumise ametliku kohaliku rakukesega ja on võimsam kui eales varem: kinos Sõprus lõpetab kuu vuntsifilmide päev, 3. detsember; õhtul enne seda on võimalik Tallinnas klubides Hoov ja Must Puudel jalga (ja vuntsi) ja vuntsi keerutada võimsatel vurrudiskodel ja terve kuu vältel saab tervise edendamiseks teha annetusi Eesti Vähiliidu arveldusarvele 10022003060002 (selgituseks märkida: Movember), heategevuslikul eesmärgil saab teha ka toetava, viie-eurose kõne numbrile 900 7727.
Ja hommikusaates on loomulikult Intsul ja Madisel kogu movembrikuu vältel vuntsid ees, räägitakse erinevatel tervislikel teemadel, kuulatakse Üllar Jörbergi ja toimub võimsate, enneolematute auhindadega vuntsipiltide konkurss (pildid aadressile silmadlahti@err.ee, vunts peab olema ehtne ja saatja enese küljes).

www.movember.com
Movember Estonia Facebook

P.S. - muuhulgas pidid Ints ja Madis käima movembrikuu alguses ka ETV-s. Videoklipp neist (ja Ringvaate toimetajatest, kes ka vuntse kasvatavad) on ka täiesti vabalt vaadatav.
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}