Raadio 2 võtab kuulajad kinno kaasa: Ilmar Raagi uue filmi "Ma ei tule tagasi" eriseanss!

Reedel lähevad Raadio 2 saatejuhid kinno Artis vaatama Ilmar Raagi uut ja hinnatud filmi "Ma ei tule tagasi" ja võtavad kuulajad kaasa!

Suures R2 erieansi piletimängus saab osaleda nädala jooksul saadetes "Hommik!", "Draiv" ja "KalendeR2".

Ilmar Raagi mängufilm "Ma ei tule tagasi" võitis kevadel Tribeca filmifestivalil (mis on Sundance'i kõrval olulisim festival USA-s) Nora Ephroni žürii eripreemia ning äsja noppis linateos peapreemia Hollandis Vlissingenis toimuval festivalil Films by the Sea.

Eesti-Vene-Valgevene-Kasahhi-Soome koostööfilm "Ma ei tule tagasi" on film noorest õppejõust Anjast ja 13-aastasest lastekodust põgenenud Kristiinast. Nende teed ristuvad ja peagi alustab pealtnäha kokkusobimatu paar ohtlikku teekonda pöidlaküüdiga läbi Venemaa avaruste, et leida üles Kristiina Kasahstanis elav vanaema. See on lugu ellujäämisest, südantsoojendavast sõprusest ja perekonna tähendusest. 

Filmi "Ma ei tule tagasi" võtted toimusid Venemaal, Valgevenes ja Kasahstanis, käsikirja kirjutas Jaroslava Pulinovitt - ka Eestis tuntud noor dramaturg, kelle näidendeid on lavastatud nii Venemaal, Inglismaal, USAs, Poolas, Ukrainas kui ka mujal. Filmi peaosades on Polina Puškaruk ja Viktoria Lobatševa. Operaator Tuomo Hutri on tuntud tegija kodumaal Soomes ja helilooja on Soome üks edukamaid filmimuusika tegijaid Panu Aaltio. Režissöör on Ilmar Raag.

Vaata filmi kohta lisaks SIIT

Kuula ka Ilmar Raagi rääkimas oma uuest filmist "Ma ei tule tagasi" esmaspäeval, 22. septembril saates "Eetris on Ingrid Peek"


Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}