Birgit: Malmös lõid kõige suuremaid laineid ikka Tyler, Anouk ja Cascada

Esmaspäeva hommikul oli Raadio 2-s korraga eetris peaaegu kolm Eesti Eurovisiooni lauluvõistluse tegijat.

Hommikuprogrammis "Silmad Lahti" oli auga välja teenitud kevadpuhkusele siirdunud saatejuht Madis Aesmat asendaval, aastal 2005 Vanilla Ninja koosseisus Šveitsi esindanud Piret Järvisel ning tänavu peaaegu Eestit esindanud Winny Puhhil ehk Indrek Vaheojal külas äsja Eestit tegelikult Malmös esindanud Birgit Õigemeel.

Otse "Terevisioonist" Raadio 2 toimetusse tormanud Birgit edastas vahetus intervjuus Malmö muljeid, peatudes nädalatepikkusel ettevalmistustsüklil ning tõdes, et kohapeal lõid kõige suuremaid laineid siiski Bonnie Tyler, Anouk ja Cascada.

Ainus naine meestegängis

Küsimusele, kuidas oli olla ainus naisterahvas muidu Eesti väga maskuliinses delegatsioonis ja kas reisi lõpuks ei unustatud, et kambas ka naisliige on, vastas Birgit, et juba Eesti lennujaamas unustati ära! "Mind võeti ikka seal kui omasugust juba algusest peale ja ma arvan, et keegi neist ei suuda võtta mind kui naisterahvast, vaid võtavadki nagu oma kutti. Aga tegelikult kõik väga hoidsid mind ja kuna ma olen ka lapseootel, siis kõik muretsesid ja tundub, et ma ise olin kogu selle aja jooksul üldse kõige rahulikum."

Piret Järvist saab hommikuprogrammi "Silmad Lahti" juhtimas kuulda maikuu lõpuni.Vaata veel...
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}