Silmad Lahti kuulutab: Eesti kõige kõvem vuntsimees on Uibs!

Movembri ehk vuntsikasvatamise kuu ajal saatsite Madisele ja Indrekule palju vahvaid vurrupilte endast ja oma sõpradest. Parimatest moodustus Facebooki galerii, üldvõitja selgitati välja "laikide" järgi ning kolmapäeva hommikuks oli kõik selge.

Osalesid nii vanad kui noored mehed, samuti naised ning üks koer.
Kaks härrat kogusid võrdse arvu hääli, kuid kuna üks neist oli ka ise enda pilti laikinud, jäi tema kohale number 2. Tema nimi on Meelis Seedre, Põlva teadlane ja keskkonnaspetsialist, kes elab vaheldumisi Eestis ja Prantsusmaal (ning on möödaminnes juhtinud Kanadas pühapäeviti raadiosaadet!). Lisaks on ta Eesti võimsamaid koduõllepruulijaid.
2. koht - Meelis (kliki suuremaks)


Esikohamees, mees, kelle uljas ninaalune hullutas teid kõige rohkem, kannab nime Uibs. Ta on põline tallinlane, melomaan ning ekstreemsportlane. Tuttavate hinnangul heasüdamlik mees, kes ei tee kärbselegi liiga. Uibsi saagiks on lisaks Movembri tšempioni tiitlile ka improviseeritud härrasmehe esmaabikomplekt, kuhu kuuluvad vana kooli habemenuga, kelmikas seep, valge maikasärk, pudel head jooki, flakoonitäis vene odekolonni ning Jüri Pino raamat "Sakuska"!
Võitja - Uims (kliki suuremaks)


Olgu siis lisatud, et konkurentsitult enim hääli kogus kampaania üks algatajatest Madis Aesma, kes paraku osales konkursiväliselt.
Järgmise movembrini, karvasõbrad!
Populaarne Madis (kliki suuremaks)

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}