Matias Aguayo live kontsert sellel reedel Rotermanni kvartalis restoran-klubis Hetk

5. juulil esineb Tallinnas Rotermanni kvartalis hiljuti avatud restoran-klubis Hetk lõunamaise rütmimuusika produtsent Matias Aguayo oma uue albumiturnee raames.

Kölnist Santiagosse, Santiagost Pariisi, Pariisist Berliini. Matias nimetab end rahva produtsendiks, vaba hing, tuntud kui ühtsustunde kuulutaja. Tema muusika on eristuv, seiklusterohke ja lõbus nagu ta isegi.

Aguayo tutvustas end maailmale milleniumi alguses plaadifirma Kompakt alt duoga Closer Musik. Tema läbimurre sooloartistina oli aga aastal 2005 albumiga "Are You Really Lost" .

Lõputute singlite kõrvalt jõudis mees ka püsti panna oma plaadifirma Cómeme, keskendudes lõunamaistele rütmidele, tähendab Cómeme keha mis annab end ära.

Läbiv joon Matiase muusikas on kindlasti rütmidega töödeldud vokaalid ja trummipõrinad. Tema viimast albumit The Visitor võib pidada senistest kõige perkussiivsemaks. Lindistatud maailma eri paigus, annab plaat edasi kergelt sürreaalseid alatoone.

Turnee raames on Matiasega kaasas tõusev täht Santiagost: Alejandro Paz, kes vastutab Cómeme raadio tegemiste eest. Sissepääs 23:00, kontsert jätkub rütmilise tantsupeoga. Piiratud kogus sooduspileteid hinnaga 10€ saadaval Piletilevist.

http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/klubi/?concert=127993


Kohapeal piletid: 12€ Hoovi kaardiga / 15€ 

Pileteid loosib ka täna kell 20 eetris olev Raadio 2 hipsterimuusikasaade Kaabel.

http://www.youtube.com/watch?v=dAjF6kSqTVU
http://www.redbullmusicacademy.com/lectures/matias-aguayo--a-free-spirit
http://www.factmag.com/2013/06/13/writing-water-matias-aguayo-on-kompakt-clubbing-and-dodging-the-norm/
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}