Mart Müürisepp kehastas Antonio Banderast poolpimedana: sõrmitsed seda kitarri ja mitte midagi ei näe!

Nukuteatri näitleja ja "Su nägu kõlab tuttavalt" üks osalistest Mart Müürisepp paljastas, milliseid raskusi valmistas talle paroodiasaate esimene ümberkehastumine.

Nimelt pidi Mart Antonio Banderast kehastades kandma elus esimest korda läätsesid. "Esimene saade ka ja närv oli sees. Siis seal laval järsku avastasin, et ma ei näe mitte midagi. Sõrmitsed seda kitarri ja mitte midagi ei näe, silme eest on täiesti must," ütles Mart Raadio 2 saates "Eetris on Ingrid Peek".

Üks keerulisemaid ümberkehastumisi oli Mardi jaoks aga hoopis see, kui ta Monika Tuvi rolli astus. "Number, milles ma sain totaalselt hullu panna, oli Monika Tuvi. See oli füüsiliselt kõige raskem ja kõige haigem. Ma võtsingi selle ülesande seal laval, et lihtsalt lähen ja panen hullu nii nagu torust tuleb," tõdes Mart.

Noor näitleja lisas, et ongi pigem tunnetuslik inimene, mistõttu meeldib talle lavale minna ja vaadata, mis juhtuma hakkab. "Kui ma liiga palju mõtlen välja ja sean endale selged piirid, siis ma lähen kinni. Mulle meeldib seal kohapeal hullata," rääkis ta.

Konkurentidest on Marti üllatanud kõige enam Liis Lemsalu. "Kui ma kuulsin seda Iirist, siis ma reaalselt ehmatasin. Ma olen Iirisega koos koolis käinud ja olen tema loominguga väiksest saadik kokku puutunud. Minu jaoks oli see täielik šokk, see oli nii üks ühele," rääkis Müürisepp Liis Lemsalu etteastest Iiris Vesikuna.

Mart ütles, et näosaate varasematelgi hooaegadel silma peal hoidnud, mistõttu ei mõelnud ta kaua, kui talle saates kohta pakuti. "See on õudselt äge kogemus, ma ei kaheldnud hetkekski. See jaa tuli minult väga kiiresti," lausus ta.

Kuula Mart Müüriseppa saates "Eetris on Ingrid Peek" kolmapäeval, 5. novembril 2014 

Toimetas
Rutt Ernits, Menu.err.ee
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}