Anu Saagim: igast inimesest saab staari küpsetada

Eesti seltskonnaelu esidiiva Anu Saagim tunnistas, et igast inimesest saab staari küpsetada, aga ainult juhul, kui inimene ise seda tahab.

"Mingist hetkest toimub see murdepunkt, kui sa näed, et temast kirjutatakse küll palju, aga ta on ennast ammendanud ja lasknud end tühjaks pigistada. See on omamoodi kunst, et sul oleks alati midagi tagataskus, et sa ei saa alati kõike asju korraga letti paisata," rääkis Saagim Raadio 2 saates "Eetris on Ingrid Peek".

Kuigi ühest küljest peab Saagim kuulsust positiivseks, rõhutas ta, et sellega Eestis siiski rikkaks ei saa.

Elu24 peatoimetaja lisas, et meedias on võimust võtmas kergem periood, kus kuulsuste eraelu kallale enam nii palju ei tungita.

"Ja jumal tänatud! Ma olen väga-väga happy, et ma olen just Postimehe all. Seal natukene pannakse mulle päitseid pähe ka. Päris kõike, mida isegi teaks ja võiks kirjutada, seda Postimees võib-olla isegi ei taha. Ei ole vaja kõiki inimesi piltlikult öeldes alasti kiskuda," arvas Saagim.

Samas tunnistas Saagim, et ei otsi enda kõrvale võitluskaaslast või mantlipärijat, sest inimeste närvikava ei pea sellele lihtsalt vastu. "Sa ei jaksa lõputult rappida ja ega mina pole ka enam see, kes ma olin enne," ütles Saagim, kes meenutas ajakirja Just! päevi.

Ja kuigi naine kinnitas, et ei hakka ära väsima, on ta pisut tüdinud seltskonnaüritustest, kus teda alati näha saab. "See on kohutav ettevalmistus üheks või kaheks tunnikeseks. Eeltöö toimub enne ja sellest olen ma pisut tüdinenud. Ma olen selline teksa ja T-särgi naine, mis võib kõlada uskumatult," rääkis Saagim.

Kuula Anu Saagimi juttu saates "Eetris on Ingrid Peek" esmaspäeval, 27. oktoobril 2014 

Toimetas Rutt Ernits, Menu.err.ee


Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}