Mustkunstnik Kevin Chris: tänapäeval naisi pooleks ei saeta, ühiskond on tolerantsemaks läinud

Mustkunstnik Kevin Chris rääkis lähemalt, kuidas ikkagi legendaarne naise pooleks saagimise trikk käib.

"Kõigepealt läheb naist vaja, siis saagi ja kasti ning siis tuleb see pooleks saagida," ütles mustkunstnik ja lisas, et vaja on lihtsalt hästi painduvat naist, vahendas Raadio 2 saade "Eetris on Ingrid Peek".

Tegelikult ütles noor illusionist, et tänapäeval ei saetagi naisi enam pooleks. "Ühiskond on tolerantsemaks läinud," lausus ta.

Kevin Chris ise sai esimese tõuke mustkunstnikuks hakkamisel filmimaailmast. "Vaatasin mingit filmi, kus olid võlurid, ja mõtlesin, et seda oleks päris äge teha, mitte kuskil kontoris istuda," rääkis ta.

Oma esimesed katsetused mustkunsti vallas tegi Kevin Chris kaardipakiga. Noormees arvab, et tal on elus olnud kokku üle 300 kaardipaki.

Professionaalne šoki-mustkunstnik Kevin Chris on tegelenud mustkunstiga juba üle kümne aasta. Tänaseks on ta andnud kokku üle 500 esinemise, mille käigus on tema maagiat kogenud rohkem kui 75000 inimest.

Enamjaolt on noormees esinenud Eestis ning tuleb ette päevi, kui ta peab andma neli erinevat showd. "Õhtuks suu suitseb," naeris ta. Oma mustkunstiandeid on ta näidanud ka Leedus, Lätis, Soomes ja Inglismaal.

Kuula Kevin Chrisi saates "Eetris on Ingrid Peek" kolmapäeval, 29. oktoobril 2014

Toimetas
Rutt Ernits, Menu.err.ee

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}