Uus vaba-aja saade KalendeR2

Raadio 2 aitab Sul leida põnevaid üritusi nädalasse!

Mis päev täna on?

Jah, täna on reede ja algamas on nädalavahetus, kus pühitakse tolm tantsukingadelt, viimistletakse soengud ja kontrollitakse mureliku ilmega üle oma pangakonto seis, et siis sammud seada juba nädalapäevad oodatud Peole.

Raadio 2 aitab Sul leida just Selle Peo, kuhu sa oma nädalarutiinist vabanemist ihkavad jalad viia saaksid, et argimõtted peast veidikesed pühituks saaks. Appi tuleb Sulle Raadio 2 vaba-aja veetmise tiim Kalender2 Maris Uusna ja Margus Kamlati juhtimisel.

Et nädal ei koosne vaid nädalavahetusest ja põnevaid sündmusi toimub ka muudel aegadel, võtab Kalender2 kokku kõik märkimisväärsemad üritused nädala sees, olgu selleks siis sümfooniakontsert, punklaulupidu, nahkhiirte vaatlemine või rituaalne rahvamaja põletamine. Kontserdid, klubid, näitused, kino, teater – kogu vajalik teave tuleb nüüd R2 eetrist kindlal ajal, reede õhtul kell 17-20. Maris ja Margus võtavad ise ühendust ürituste korraldajatega ning neile saab igaüks ka ise teada anda oma saabuvast üritusest, leida nädalavahetuse sündmustel osalemiseks kaaslasi ning küsida soovilugusid.

Igas saates on külas 1 noor ja tegus inimene, kes räägib oma väljakutsetest ja ettevõtmistest mõnes ühiskonnale kasulikus valdkonnas ning igas saates on külas 1 tuntud eesti ühiskonnategelane, kes valib esimesed kaks tundi muusikat, mis just tema jaoks seostuvad nädalavahetuse käimalükkamist ning nädalalõppu.

KalendeR2 on eetris eesti kõige lahedamas raadiojaamas nimega Raadio 2 reedeti kell 17.00 – 20.00

KalendeR2 Facebookis
Raadio 2 Facebookis

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}