Laura Remmel ansamblist Carrot Lights: oleme tervisliku toitumise ja moebänd

Laura ja Joel-Rasmus Remmel ansamblist Carrot Lights andsid esmaspäeval Raadio 2 eetris mini-live-kontserdi ning rääkisid lähemalt oma ansamblist.

Laura selgitas, et nii nimi kui bänd sündisid suuresti meili teel. "Kuna loomanime pole enam uudne võtta, mõtlesime, et lähme saaduste juurde, mida loomad söövad," rääkis Laura Raadio 2 saates "Eetris on Ingrid Peek", kuidas bänd ebatavalise nime sai.

R2 saate "Draiv" üks juhtidest Laura Remmel, kes on laiemale avalikkusele teada kui poplaulja, tunnistas, et ei ela enda teist külge uues bändis välja. "Ma ei ütleks, et see minu teine tahk on. Kui on popmuusika tahk, džässi tahk, mis on ühinenud sellise popmuusika ja vabaimprovisatsiooni tahuga, see on kogu aeg minus olemas olnud. Aga need kontserdid ei ole inimestele nii apetiitsed olnud," lausus Laura.

Ta lisas, et Carrot Lights annab talle võimaluse olla mängulisem. "Mõni lugu on sündinud mingist kujundist, hetkemeloodiast või tundest," ütles Laura ja lisas, et ühe loo teemaks oli näiteks melon, sest talle lihtsalt maitsevad melonid.

Bänd toob oma muusika inimesteni tänavusel Tallinn Fashion Weekil, kus astutakse üles suurel gala-show'l 26. oktoobril lennusadamas.

Carrot Lights loodab välja anda ka oma debüütalbumi, mida saavad huvilised ette soetada juba praegu Hooandja lehel.

Toimetas
Rutt Ernits, Menu.err.ee

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}