Uus klubimuusika saade "Klubi R2" on eetris juba homme õhtul!

"Klubi R2" - Raadio 2 enda ööklubi!

Raadio 2-s alustab homme õhtul teise saatega uus klubimuusika saade "Klubi R2", mis on justkui Raadio 2 enda ööklubi, kus astuvad igal nädalal üles uued DJ-d oma mixidega ja live mixidega.

On ka oma resident DJ-d ja külalisesinejad. "Klubi R2“ pakub õhtu alustamiseks kvaliteetset klubimuusikat. Saade on eetris laupäeviti kell 22.00-00.00.

"Klubi R2“ toimub koostöös Tallinna klubiga Studio, kus eetris olevad DJ-d samal õhtul muusika mängimist ka jätkavad. Saate residentDJ-d on Paul Oja, Critikal, Quest ja Rhythm Doctor. Lisandunud on ka uued hääled: Jäck ehk Kask, Johann 3000, Robert Niko ja Marek Poel.

Sel laupäeval on "Klubi R2“ eeter Jäcki poiste päralt. Nende külaline on seekord The Legendary 1979 Orchestra Amsterdamist. Samas kooseisus astutakse hiljem üles ka klubis Studio. Jäck sai alguse 2010. aasta kevadel, kui algne tuumik Robert ja Johann otsustasid tolleaegse nooremapoolse Tallinna peoskene vahele midagi soojemat, sügavamat ja omanäolisemat luua. Esimesed peod sättisid suuna house ja disko muusika poole ning seda alatooni on edasine ajalugu ka edasi kandnud.

2012. aasta alguses pandi leivad ühte kappi Marek Poeli ja Andreas Kasega, kellega pahatihti kiputi niikuinii koos asju ajama ja pidustusi jagama. Kambapeale on tehtud mõnikümmend vahvat pidu, toodud maale käputäis häid välisartiste, hostitud ühte välismaist label nighti ning soojendatud teiste seas näiteks Mark E´d, Jacques Green`i, In Flagrantit, Medlarit, KRLi, Anthony Naplesi, Gerry Readi ja Josh Winki. Lisaks sellele, et Jäckist on saanud igakuine üritustesari, on ta leidnud tee ka klubisse Studio, kus iga kuu teisel laupäeval "Gruuvi" peo raames kuulda saab.

Tutvu kõige saadet puudutavaga siin!Vaata veel...
Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}