Noortebänd 2012 läks käima!

Demod iga päev R2 eetris!

Noortebändi konkurss on läbi aastate olnud heaks võimaluseks kõikidele Eesti noorema põlve muusikutele enda tegemisi laiemalt tutvustada, visata pilk peale vahetule konkurentsile ning kinnistada end ka eesti meediamaastikul.

Noortebänd 2011 tõi Eesti publiku teadvusesse nimed nagu Sibyl Vane ja Tenfold Rabbit, varem on nendel konkurssidel tuult tiibadesse saanud sellised bändid nagu X-Panda, Animal Drama, Bedwetters, DefRage, Ursula, Slide 50 ja Recycle Bin ning huvitava faktina on esimese Noortebändi konkursi 2001 võitnud ansambli Mild laulja Toomas Olljum praegu edukaim eesti poppmuusika eksportija, olles manageriks muuhulgas bändidele Ewert And The Two Dragons ja Iiris.

2012 Noortebändi konkursi lükkas käima 5. oktoobril lõppenud demovoor, kus žürii valis välja kõik need bändid, kes pääsesid edasi juba oktoobri teises pooles Tartus ja Tallinnas toimuvatele eelvoorudele.

Raadio 2 abistab seekord Eesti noormuusikuid samuti nõuga ja jõuga ning kõik eelvoorudesse pääsenud bändid saavad meilt ka eetriaega. Kuni eelvoorudeni mängitakse meie igas pärastlõunasaates "Siin Me Oleme"  kolme Noortebänd 2012 demovoorust edasi pääsenud ansambli salvestust.


Vaata ka www.noorteband.ee

Muusika nimekiri
{{music.meta.PERFORMER}} - {{music.meta.SONGNAME}}